Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » A szálloda honlapján az van,...

A szálloda honlapján az van, hogy fürdőruhában nem lehet bemenni az éttermekbe. Ha tekerek magam köré egy hosszú strandkendőt és mondjuk felvszek egy pántos toppot a fürdőruha fölé, az már elég, vagy rendesen át kell öltözni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 16:08
1 2 3
 11/29 bendzso válasza:
85%

jaj anyááááááááááám! szerintem akárhova mész, nem illik strandkendőben billegni!szerintem gusztustalan, amikor eszem, mások izzadt, bugyogó testét nézegetni, ez totál mindegy, h mexicó vagy csak a balaton part. ha mexicóba mész, nemigaz, h nincs lóvéd egy normális szoknyára és topra vagy egy egyberuhára, amit melegben is el lehet viselni, minek akarod magad mutogatni?! ha már mexicóba mész, tiszteld már meg őket, h elfogadod a kéréseiket és nem a kibúvókon gondolkozol úgy, h ott sem vagy még!

amúgy meg úgy csinálják egy csomó helyen a víz mellett, h beülnek a bárba, ruhában, isznak valamit, úgy döntenek, beugranak a vízbe, ruhástul, ami öt perc múlva úgyis megszárad...

ha már mexicóba mész, nem annak kéne inkább utánanézni, h mit érdemes meglátogatni? milyen kaját érdemes megenni? ezen jár az agyad h miylen ruciban billegj?

fúúúú de fogtok utálni ezért a hozzászólásért :)

2008. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Incentive utazás lesz, nekem nincs ilyenekre pénzem. Csak azért mondom, nehogy már megkövezzetek itt, mert végre én is nyertem valamit. Elég sokat robotoltam, mire megkaptam.

A szálloda 3*-os és all inclusive ellátás lesz.

Cancunba megyek és már tudom mit fogok megnézni, hiszen ott a maja kultúra központja és biztos hihetetlenül szép maja templomok vannak arrafelé.

Tudom én, hogy Mexikó Közép-Amerikában van, de olyan kategóriát nem találtam. Lehet, hogy van, csak én nem vettem észre.

2008. szept. 18. 15:23
 13/29 anonim ***** válasza:
97%

Kedves kérdező!

Vegyél fel magadra majd még valami kényelmes,szellős felsőt is és szerintem úgy jó leszel:-)

Különben jó utat és pihenést kívánok neked/nektek.

Majd írd meg milyen volt:-)és persze aztis,hogy milyen játékkal nyertél ilyen szép utat,mert akkor énis játszanék:DD

Szia 00:53-as voltam

2008. szept. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nem játékkal nyertem, hanem a munkahelyen ez volt az idei prémium fődij. Telemarketinges cégnél vagyok.
2008. szept. 19. 14:41
 15/29 anonim válasza:
94%
Etterembe nem illik egy lenge strandendoben bemenni.
2008. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Aha. Nem tudom, láttál-e már igazi strandkendőt. Nem arra gondolok, amiket itthon a nők a strandon maguk köré tekernek, hanem az igazira. Nekem olyan van. Különféle megkötési módjai vannak. Ha akarom, úgy kötöm meg, hogy olyan, mint egy nyári ruha vagy akár egy lapszoknya. Mindenesetre szerintem elegánsabb, mint egy rövidnadrág.

Mindegy. Majd pénteken kiderül. Viszek magammal nadrágot is és kendőt is. Köszönöm mindenkinek a tanácsokat!

2008. szept. 29. 15:39
 17/29 A kérdező kommentje:

Megjöttem, ha érdekel valakit. A strandkendő tökélletes volt a reggelihez és az ebédhez. Az volt a lényeg, hogy a fürdőruha ne legyen vizes. Sőt! Újfajta megkötési módokat is megtanultam, igy a városi nézelődéshez is megfelelt.

Vacsorához meg úgy is mindenki már rég átöltözött. Egy póló és sort teljesen jó volt a vacsorához.

Bár voltak nőcikék, akik koktélruha + magassarkú cipő + smink összeállitásban jöttek vacsorázni. Nekem eszembe nem jutott volna ilyen holmikat vinni egy nyaralóhelyre, de nekik biztos pasiszerzés volt a céljuk.

2008. okt. 13. 15:18
 18/29 anonim válasza:
93%
szerintem ne a körülmények határozzák meg, hogy Te mennyire Vagy igényes magaddal szemben. bármilyen étterembe is normálisan fel kell öltözni. nem, nem kell csador, de fürdőruha a strandra való, a törölköző meg a szaunába....
2008. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
80%
Jól csináltad. Én is mindig feszegetem a határokat a szállodákban, mert az 5* all inclusive tengerparti szállodában is úgy gondolom, hogy az egy nyaralóhely, valamint ők vannak értem, nem fordítva, tehát ha nekem papucsban és sortban esik jól a vacsora, akkor úgy megyek. Eddig még mindenhol tűrték, bár nem is nagyon érdekelt a véleményük.
2009. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
76%

Az utolso hozzászolonak, akit nem érdekel a tobbiek véleménye.

Csak azt szeretném kozolni vele, hogy neveletlenségre, modortalanságra vall figyelmen kívul hagyni az illemet és a bevett szokásokat. Nem azokat sérted meg akiknek a véleményére nem vagy kiváncsi, rolad fogják azt gondolni, hogy ennek sem volt gyerekszobája, mert neveletlen.

2009. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!