Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Erre van esély, lehetőség?...

Erre van esély, lehetőség? (Usa tanulás)

Figyelt kérdés
Egy jó gimnáziumban tanulok.Jók a jegyeim 9.ik végén ( és még nincs így ,csak a kérdés így szól),vagyis kitűnő akkor 10.osztályra jelentkezhetek egy ingyenes ösztöndíj programa ( 3hónap,6 hónap) az USÁ-Ba.Mi kell a kitűnő eredményen kívül,hogy megnyerjem?

2016. nov. 6. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kis földrajz ismeret nem ártana mondjuk..... nem is tudtam hogy az usa dél amerikában van.....
2016. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnézést félrenyomtam,nem Dél Amerikát akartam bocsánat.5-ös jegyeim vannak földrajzból,van persze négyesem is.Látod? Mai emberek.Nem ismersz,de megállapítod, hogy egy félrenyomás miatt,semmit nem tudok földrazjból.S a kérdésre sem válaszolsz.Írhattál volna esetleg privátot,hogy hibát vétettem vagy valami.Műskor gondolkodj el mert minden mögött vqan valami köszönöm a kulturált választ.
2016. nov. 6. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik ez a gimnázium, attól függ?....
2016. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy átlag amerikai középiskola követelményi szintje a 4.év végére,kb.azonos egy otthoni jó általánosiskola 8.osztályos szintjével.Ha nem akarsz lemaradni az otthoni anyagtól,folyamatosan pótolnod kell a különbözetet!


Az itteni ösztöndíjas program,a nyelvtanulás,egy más kultúra megismerése,kapcsolatok építésére jó,de általában tanulásra nem.

2016. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy középfokú nyelvvizsga szerintem kötelező az ilyen ösztöndíjaknál.
2016. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!