Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Jamaikába utazunk, milyen...

Jamaikába utazunk, milyen oltásokat kaptatok előtte? Volt valamilyen mellékhatás?

Figyelt kérdés

Az oltás kérdés minket is érdekelne.

Érdeklődtem,

hastífusz

di-per-te

Hep a+b

oltást javasoltak..

Ebből a Hep B és di-per-te-t még gyerekkoromban megkaptam,bár utóbbinál állítólag 10-15 évente frissítés javasolt.

Tengerpart+általános fakultatív programokon kívül nem nagyon gondoltunk másban.

Gyerekként elég rosszul viseltem az oltásokat és az utána következő napokat,úgyhogy szívesen kihagynám most őket,de nyilván nem hobbiból javasolják ezeket az oltási központban.

Kinek,milyen tapasztalata van?


2017. jan. 1. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nezd, meg mennyibe kerulne ez az oltascsomag... valoban nem hobbibol, hanem haszonbol javasoljak. Google, Jamaica, konzuli szolgalatot csekkold, ott mindig napra kesz informaciok vannak, ha kell oltas, ott mindenkepp felhivjak ra a figyelmedet.
2017. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jamaika nem D Amerika.

A hep A jo oltas mindenhova hasznos, nekem van tifusz ellen is de az csak 3 evig ved es caak 70%-ban hatekony.

A konzuli szolgalat honlapjat meg felejtsd el elavult, hasznalhatatlan es false informaciokat tartalmaz.

Az angol konzuli szolgalat honlapjat erdemes nevegetni.

2017. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!