Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Moszkva úgy tudom elképesztően...

Moszkva úgy tudom elképesztően drága város. Valószínű a lakosai is nagyon jól élnek. De vannak nyugat Oroszországban szegény, mélyszegény vidékek, falvak, városok?

Figyelt kérdés
Magyarul az európai részen. Moszkva több milliós nagyon jó életet élő lakosságához képest nyugaton vannak rendkívül szegény területek, régiók?

2019. júl. 30. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
3 évig volt orosz barátnőm. Bejártam vele elég sok olyan területet, amit turistáknak nem mutogatnak. Az az igazi Oroszország. Van egy fényűző életet élő, magamutogató réteg, de a nagy átlag elég szegény. Elég ha egy 40-50 km-t letérsz a kirakat városokból.
2019. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
2019. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
68%

Amérnök haverom, kb 15.000 kaszál havonta Dollárban, igaz Szíbériában...az olajiparban...és a körülmények miatt helikopterrel járnak…


Kétségtelen tollasodik a társadalom. Putyinnak rengeteget köszönhetnek, mivel megakasztotta az olajipar nyugati lenyúlását, és ami a legfontosabb, nem adósodik el az országa.. Ez persze azt vonja maga után, hogy nem tartják demokratának.. Ha venné fel számolatlanul a nyugati kölcsönöket és ezáltal a kamatszolgálat magas lenne, akkor biztosan nagy demokratának tartanák nyugaton...Putyint,

Sajnos, az alkoholizmusnak még mindég nagy hagyománya van.. A tőkefelhalmozás halad, de nem eléggé..

2020. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!