Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miert jönnek be magyarorszagra...

Miert jönnek be magyarorszagra az Irán emberek tanulni orvosnak meg fogorvosnak? Miert nem lehet ezt a hazajukban?

Figyelt kérdés

Miert kell mo-ra telepedniuk ezért? Azt vettem észre h túl sok irani meg ilyen nemzetisegu fogorvos van már az orszagunkban ilyen nagy a fogorvos hiány? Miert árasztották el az Irán fogorvosok Magyarországot, Budapestet? Megnezek egy fogorvosi rendelőt, mindegy melyiket és mindenhol legalább egy perzsa nevű fogorvos van akinek ki se lehet ejteni a nyelvét. Miert jönnek ide csajozni vagy pénzt keresni? Mintha olyan sokat keresne mo-on egy fogorvos, alig kapnak valamit, miert mem olyan országba mennek dolgozni ahol megfizetik őket, miert mo-ot kellett meg rohanni az iranoknak? És miert pont fogorvosok akarnak ennyire lenni? Nekem nincs bajom veluk, sőt bírom őket nagyon, helyesek, de akkor se ertem miert itt kell nekik fogorvoskodni, ja raadasul nem is végeznek profi munkát, na mindegy, mi a véleményetek erről?

Ui: tenyleg nincs veluk bajom, kifejezetten szeretem az ilyen nemzetiségű pasikat de akkor se értem miert kell idejonniuk és kiserteni a magyar lányokat.



2019. aug. 30. 19:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

én egy vidéki kisvárosban élek, múltkor felhívtam a fogorvosom, és egy másikhoz mehettem, aki náluk dolgozik. Mint kiderült, maláj ( bocs hogy nem iráni), felszerelését, anyagokat a fővárosból hozatta, nem használja a rendelőét, csak a termet bérli. Idáig a legjobb fogorvosom, nagyon jól megcsinálta a fogam.

nem gondolom az irániak sem ingyen tanulnak itt, ahhoz meg hogy járjanak hozzájuk, valahogy kell is dolgozniuk

2019. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
egy egyszerű tömést nem tudtak megcsinalni csak 4edik alkalomra, de amúgy igen nagyon jól dolgoznak🙂😂
2019. aug. 30. 19:42
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Angliában élek, itt is tele van iráni, meg indiai, meg mittudomén milyen közel-keleti orvossal és fogorvossal minden kórház és rendelő.
2019. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%

Most akkor mi is pontosan a problémád? Hogy "kísértik" a lányokat? Miért? Esténként szelemekként lebegnek a lányok előtt? Vagy annyira fantasztikusan néznek ki, hogy a lányok elalélnak?

Esetleg az a bajod, hogy voltál egy darab iráni fogorvosnál, aki nem végzett olyan munkát, mint amilyet szerettél volna és ezért úgy gondolod az összes többi iráni fogorvos is ilyen?

Vagy az gondod, hogy itt tanulnak, itt élnek, fizetnek adót és itt dolgoznak, nem mennek külföldre a többi, magyar fogorvos után?

Vagy az, hogy nem lehet kiejteni a nevüket?

Vagy akkor most mi is??

2019. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Magyar orvos közül is van olyan, aki nem tud betömni egy fogat, attól, hogy kifogtál egy bénát, nem kéne következtetéseket levonni
2019. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Ott a pont, nem minden iráni fogorvos fakezű nőcsábász.


Egyébként pedig büszkeségre ad okot, hogy a hazai orvosképzés relatíve magas színvonalú és kedvező árú is egyben, ezért vonzó sokak számára még a nyugati vilagból is. Csak ugye aki a nyugati világból érkezik, haza is tér a jobb fizetés és a hazai körülmények, család, barátok miatt, míg Iránhoz képest Magyarországon egyelőre magasabb az életszínvonal, könnyű elhelyezkedni, igazából mind mi magyarok, mind az iráni orvoshallgatók nyernek ezen.


Nőcsábászból meg amúgy is akad itthon bőven, azért a fogorvosi megélhetés nagy vonzerő sokaknak, aztan ha még van egy kis plusz egzotikuma a célszemélynek, mi azzal a baj, nem?

2019. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Azert jonnek ide mert sok penzuk van es tudnak fizetni.
2019. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%
Ha oktatás színvonala ilyen pályán marad, akkor már nem kell sokat várni és senki nem fog idejönni tanulni. A kérdező sem járhatott be sokat az iskolába...
2019. aug. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

"miert mo-ot kellett meg rohanni az iranoknak? "


Nem is tudtam, hogy az iranok megrohantak minket!

2019. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

"bírom őket nagyon, helyesek,"

"kifejezetten szeretem az ilyen nemzetiségű pasikat "

"miert kell idejonniuk és kiserteni a magyar lányokat."


Úgy tűnik, hogy belezúgtál a fogdokiba és az a nagy bajod, hogy -csak- a fogadat tömte be.

2019. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!