Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan allitanatok ossze...

Hogyan allitanatok ossze csomagotok, ha 3-6 havonta tova allnatok? Johetnek cikkek/vidik is, ha tudok ilyenrol. Nem nomad elet, inkabb kisvarosi, munkas elet.

Figyelt kérdés

Szoval adott egy 70-80 literes hatizsak, ezt a limitet nem kene meghaladni, leginkabb ruhak, tartos hasznalati targyak lennenek a listan, leven etlet, italt, mosakodoszert stb. vesz az ember.

Kisvarosi korulmenyek, altalanossaban elmondhato, hogy a szallas biztositja az agynemut, fozokeszletet stb. (ha nincs, akkor valami basic felszereles ?)

Tippek, trukkok, hogy ti hogyan pakolnatok be?

Ja, igen, azt tan lenyeges, hogy noi taska, de nem sminkbogar fele :D


2019. szept. 6. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól hangzik, én is szivesen kipróbálnám, de több hátulütője is van az ilyen dolgoknak. Nagyon egyénfüggő, hogy kinek mire van szüksége. Nekem egy ennél nagyobb zsákom van, de van, hogy kicsinek érzem a sok holmi miatt. :D
2019. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy en sem alltam meg eddig egy zsaknal :D Ezert gondoltam most, hogy a kovetkezo idokre kidolgozok valami minimal packet, amihez magamat ismerve ugyis hozzacsapok meg ezt azt az ido elorehaladtaval. Ja igen, tarsul meg egy bicaj is mostmar a csomaghoz, ami tenyleg megkivanja az egytaskas uzemmodot :D
2019. szept. 6. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!