Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tudtok írni tapasztalatokat?

Tudtok írni tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
A nyáron Zakynthosra szeretnék utazni. Mennyi ideig tart oda a repülőút? Milyen a tömeg arány? Ilyesmire vagyok kíváncsi, vagy ha van valakinek valami más tippje, ahova repülővel lehet eljutni, és tengerpartos ország vagy sziget, kérem, írja le! Köszönöm!

2019. dec. 1. 17:10
 1/2 D. Brasco ***** válasza:

"Mennyi ideig tart oda a repülőút?

megis honnan?de amugy skyscanner.hu......


"Milyen a tömeg arány? "

Ez ugyan egy fizikai fogalom,amire te gondolsz.....nos nyáron azaz főszezonban minden tele van foleg julius augusztusban.esetleg junius elejere ha időzitesz talan nincsenek még annyian!


"ahova repülővel lehet eljutni, és tengerpartos ország vagy sziget, kérem, írja le! "

Javaslom vegyel elő egy terkepet,az a nagy kék az a víz.......ha meg van a kékben egy barna folt az meg a sziget......nagyon szivesen!


"vagy ha van valakinek valami más tippje, "

Van!Ha mar van interneted talan megprobálhatnád hasznalni!Kezdhetnéd mondjuk az [link] oldal megtekintésével.....

2019. dec. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm a kommentedet. Tudod, térképet már én is láttam, és az internetet is tudom használni. Én a ti véleményetekre vagyok kíváncsi, nem az internetére. És ha már ilyen okos vagy, nyilván felfogtad, hogy nem egy fizikai fogalomra vagyok kíváncsi...
2019. dec. 3. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!