Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Világutazók! Hány országban...

Világutazók! Hány országban jártatok?

Figyelt kérdés

2020. márc. 24. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én nem vagyok még nagy utazó, de nemrég elkezdtem hobbiból egyre többet utazgatni. Európában nagyjából minden országban voltam (kivéve Málta, Portugália, Írország, Belarusz), ezen kívül a Közel-Keleten csak Izraelben, Kínában, Japánban és az USA-ban. Olyan 45 körül lehet.
2020. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Európában majdnem mindenhol. Plusz USA, Oroszország, Mexikó.
2020. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Európából még Izland, Írország, Andorra, San Marino, Norvégia, Finnország és Örményország várat magára, ezen kívül jártam az Egyesült Àllamokban, Kanadában, Egyiptomban, Tanzániában, Kínában, Thaiföldön, az Egyesült Arab Emirátusokban és Szingapúrban. Ez 48 ország, ha minden igaz. Megszűnt államokban is jártam, bár ezeket nem szoktam külön számolni (NDK, Csehszlovákia, Szovjetunió) és voltam egy kváziállamban is (Transznisztria).
2020. márc. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha jol latom itt a legtobbeknek a meglatogatott orszagok 80%at europai orszagok teszik ki
2020. márc. 25. 07:46
 5/8 Fizikakedvelő válasza:

Szlovákia,Ausztria,Görögország,Olaszország,Spanyolország,Franciaország,Csehország,Svédország,Dánia,Lenygelország,Svájc,Oroszország,Törökország,Egyiptom,Egyesült Arab Emírségek(Dubai,Abu Dhabi),Thaiföld,Indonézia,Malajzia,Szingapúr


Ők azok!:D

2020. márc. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Akkor kis ellenpelda. Sajnos nem vaguok vilagutazo, meg de voltam: Kina India Malajzia Indonezia Nepal Tajfold Laosz Vietnam Myanmar Sri Lanka Egyiptom Etiopia Mexiko Guatemala Peru Bolivia Argentina Chile Europaban csak par napra es csak a kornyezo orszagok, Szlovakia es Ukrajnaban nem, plusz meg voltam Angliaban
2020. márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Irant kifelejtettrm
2020. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
58. Nagyrészt Európában, mert az első pár évben csak erre futotta anyagilag, de néhány poszt-szovjet és néhány dél-amerikai országban is megfordultam már. Ami késik, nem múlik, amint lecseng a járvány, utazom megint :)
2020. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!