Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol csinálnak Budapesten vagy...

Ness_ kérdése:

Hol csinálnak Budapesten vagy Győrben Covid tesztet, amit elfogadnak a német határnál?

Figyelt kérdés

Németországba utazom munka miatt. Március 7-től a Magyarországról érkező beutazónak már a Németországba történő beutazáskor kell rendelkeznie egy negatívteszttel, melynek mintavételére leghamarabb 48 órával a beutazás előtt került sor. Német, angol vagy francia nyelvűnek kell lennie.

Már rengeteg magánklinika oldalán néztem, és ahol írják, hogy lehet kérni angol vagy német nyelvű eredményt, ott a teszt eredménye mire kész lenne, lejár a 48 óra. Pl. hétfő délután 2-kor csináltatok egy tesztet, másnap délután 4-re ígérik az eredményt, én pedig csak szerda reggel tudnék elindulni, de 2-ig át kell érnem a határon elvileg. Vagy rosszul értelmeztem?



2021. márc. 9. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Liszt Ferenc reptér, 2B, rapid antigén 15-20 perc alatt kész van, emailben megy az értesítő. Gondolom tudják angolul is produkálni, ugyanis mikor utaztam Amsterdamba (Januárban) a sorban a bácsinak nem volt tesztje (KLM pedig kérte) és a bácsi átment a másik terminálba. Később láttam az öreget a gépen, szóval biztos időben kész lett neki.
2021. márc. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekünk nem kellett teszt. Elég a munkaszerződés kb.
2021. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!