Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Érdemes külföldre költözni?

Érdemes külföldre költözni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 7. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

:D

ez egy vicces kérdés amire ezer millió féle válasz fog jönni, és egyik sem lesz rossz vagy igaz.


érdemes meg nem is.

én Németországban élek. Itt ami tuti nagyon nehéz a megélhetés és munkavállalóit is nehezen adnak, csak ha megfelelsz jó néhány feltételnek.

a fizetés jóval magasabb mint otthon de az albérlet és a többi, hát igen drága.

de én szeretek itt élni, szeretem a Németeket, nagyrészt barátságosak és segítökészek. Èltem angliában és Amerikában is ott, ennyire jól nem éreztem magam, mindig idegen voltam.

2008. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Milyen szempontbol?

Én Svàjcba költöztem 4 éve,nagyon jol érzem itt magam,nem költöznék haza soha.

Jo a fizetés,a megélhetés.

Szép a környezet.

Vannak viszont hàtrànyai is,mint minden màs orszàgnak.

De végül is:igen,megéri külföldre költözni.

2008. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, hová. Svájcba érdemes. Szomáliába nem.
2008. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Persze hogy erdemes. Magyarorszag olyan allapotban van, hogy onnan el kell menni egy jobb helyre. Van valasztek!
2008. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Mindenképpen. És lehetőleg ne keletre költözz. Ne Nigériába Szudánba és ide oda. Sakandináviába, ha jót akarsz magadnak. Sváj is teljesen jó.
2008. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
én angliában élek már egy ideje, nagyon jó, a mnimálbérből is tökéletesen meg lehet élni. nagyon segítőkészek az emberek, mindenhol ott segítenek ahol tudnak, és az első naptól ahogy kiköltözöl úgy bánnak veled mintha angol lennél, ugyanúgy járnak a segélyek meg minden. nagyon szeretek itt lakni, szerintem ez a világ legjobb helye
2008. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Érdemes Magyarországon maradni????????????????????????????
2008. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
89%
Bizonyára érdemes, ha nem pont hozzánk Szerbiába jössz xDD
2008. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
En is Nemetben lakom, mint az elso hozzaszolo. Valoban eleg draga itt az elet. A fizu tenyleg jobb , es egy olcso lakas is min 400€ , ami kb.1-1,5 szobas. Persze ez fugg attol , hogy hol laksz , de azert a munkahelyedhez kozel kell nezned valamit , mert a kozlekedes sem olcso. En kocsival jarok, de egy jegy kb. 2,5€ ami egy utra van.A munkavallalasival nekem is meggyult a bajom, iszonyat nehezen adjak meg, pedig "mi is Eu-ok vagyunk". Csak olyan , mintha nem lenne igaz. Ketten mindenfelekeppen "olcsobb". Az biztos, hogy ameddig otthon majdnem evekig nem jutottam el sehova es meg etterembe sem tudtam elmenni , azt itt megtudom engedni magamnak.Raadasul fomunka mellett vallalhatsz mellekallast , ami adomantes 400€-ig. Azert igy mar nem rossz. Persze arra is kulon meg kell kerned a munkavallalasit!
2008. dec. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Én nyári munkára mentem ki egyszer Angliába és nagyon jó volt. Szívesen kiköltöznék oda családostul, viszont az én végzettségemmel nem lenne értelme. Nekem ha minden igaz, akkor szociológiából lesz diplomám, azzal nem lenne értelme külföldre menni. Már pedig, ha már egyszer ezt tanulom, akkor ezzel is szeretnék elhelyezkedni, mert nem véletlenül választottam ezt a szakot. Ha viszont van valami jó szakmád, vagy esetleg orvos, ápoló, tanár vagy, akkor pl. Nagy-Britannia és Írország nagyon tuti hely.
2008. dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!