Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Balti államokat (kiváltképp...

Balti államokat (kiváltképp Lettországot, esetleg Litvániát) ismerők - ez mennyire igaz? Idézet lent.

Figyelt kérdés

"Eastern European and "Slavik" women have the highest rate of divorce in the world next to people from Spain!


So while yes; they're attractive, be cautions and don't let looks take you for a fool. It's very easy to cast aside ration and critical thinking skills when a pretty woman talks to you."


Magyar (kárpátaljai, partiumi, vajdasági, illetve anyaországi) és lengyel lányokhoz hasonlítva tényleg nem lehet rájuk, a többségi lettekre, litvánokra (mint tartós kapcsolatra) számítani? :(



2021. jún. 15. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Azt a szláv jelzőt nagyon-nagyon rakd idézőjelbe, ha a balti népekről beszélsz, a káeurópaiakat pedig magad is jól ismered, magad is az vagy.
2021. jún. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha te ilyen altalanos bolcsessegeket keresel hazassag ugyben, akkor szerintem meg legalabb 20 evre vagy az erettsegi szinttol, amelyen javasolt szamodra elgondolkodni csaladalapitason.
2021. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
ezt valami pickup artist barom írta?
2021. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kettest senki ne pontozza fel, valamit rettentően összekevert!


Ha elfogadjátok az ő félreértését, akkor az azt mutatja, hogy a hazugságot teszitek magatokévá!


Ezt pedig soha senki sem akarja.


Senki nem keresett holmi infót róluk ketteske, ez kapitális tévedés. Mások írták különböző fórumokon, én csupán ráakadtam, és ha igaz elszörnyülködtem.


HA igaz.


Itt pedig majd a balti államokban élők, vagy valaha néhány évet ott tartózkodottak jöhetnek a cáfolatokkal - adja az Isten, hogy jönnek is majd vele!


Emberek, írjátok le a tapasztalatokat - vagy ismerőseitek tapasztalatát! Előe is köszönöm!

2021. jún. 16. 10:15
 5/13 A kérdező kommentje:
Hármas: akkor szerinted a fórumozók ezen véleménye hülyeség? Kivételesen nagyon díjaznám, ha Neked lenne igazad.
2021. jún. 16. 10:17
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Te hol olvastad itt a lett és litván, esetleg balti szót? Amúgy, de a parancsod ellenére felpontoztam a kettest.
2021. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor csak neked, csak most, csak itt - újra!


"Mert ő valamit rettentően összekevert!


Ha elfogadjátok az ő félreértését, akkor az azt mutatja, hogy a hazugságot teszitek magatokévá!


Ezt pedig soha senki sem akarja.


Senki nem keresett holmi infót róluk ketteske, ez kapitális tévedés.


Mások írták különböző fórumokon, én csupán ráakadtam, és ha igaz elszörnyülködtem.


HA igaz."


De persze jó magyar szokáshoz híven egyből másoknak kell esni, nem lehet normálisan megvitatni semmit ugye utolsó?

2021. jún. 16. 13:05
 8/13 A kérdező kommentje:

Mindenkim máshoz továbbra is:


"Eastern European and "Slavik" women have the highest rate of divorce in the world next to people from Spain! Don't let looks take you for a fool."


"Magyar (kárpátaljai, partiumi, vajdasági, illetve anyaországi) és lengyel lányokhoz hasonlítva tényleg nem lehet rájuk, a többségi lettekre, litvánokra (mint tartós kapcsolatra) számítani? :("

2021. jún. 16. 13:09
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
HOL OLVASTAD A LETT, LITÁVN ÉS BALTI szavakat? kérdem újra
2021. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Ja igen, és továbbra is állítom, hogy a kettesnek igaza volt, ha fejre állsz, akkoris.
2021. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!