Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akiket...

Vannak itt olyanok akiket elkap utazás előtt a stressz? Külföldi munkavállalók, ti is így vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Első sorban szeretném tisztázni, hogy nem áll távol tőlem a külföldi munkavállalás, többször is voltam már és még szerintem míg élek leszek is kissebb - nagyobb turnusokban.


Semmi gondom nincs az egésszel, sőt én kerestem a lehetőséget, hogy mehessek és mire megbeszéltem mindent, napokkal az utazás előtt durva gyomor idegem van, és nagyon pánikolok, stresszelek.


Esetleg akik jártak már így, ti hogyan kűzditek ezt le?


Üdv!



#utazás #munka #stressz #külföld #pánik #UtazásElőttiSressz
2021. okt. 18. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ahogy növekszik az utazási tapasztalatod, egyre kevésbé fogsz stresszelni. Munka miatt elég sűrűn utazom, és már nem izgulok rajta, sőt élvezem az utazást. Kiismerem magam a nagyobb Európai repülőtereken, a folyamat meg szinte ugyanaz mindenhol. Amit lehet, előre megcsinálok, pl. online check-in.

A járvány idején nagyobb kihívás volt az utazás, mert tanulmányozni kellett az egyes országok gyakran változó beutazási szabályait és járvány elleni intézkedéseit. De akkor is sikerült megoldani, amit kellett. Most, az uniós védettségi igazolással megint szabad az út az Unión belül.

2021. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!