Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Maldív szigetek vagy Fülöp...

Maldív szigetek vagy Fülöp szigetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek hova érdemesebv eljutni?

Szeretnénk eljutni egy ilyen trópusi szigetre, ahol körbe vesz az óceán. Melyiket ajánlanátok? Érdekelnének tapasztalatok, azoktól akik voltak már valamelyik szigeten.



2022. jan. 3. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

XD


És a 160 milliómidik ilyen kérdés.

2022. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Járda szigetek.
2022. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
77%
Fulop Szigetek, de ne csak 2 hetre menj hanem min 4 honapra. Az sem lesz eleg. Maldives szepseges de eleg uncsi. Tropusi szigetek amiket korul vesz az ocean? Nem lenne itt eleg hely...
2022. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Indonézia vagy maláj Borneó szerintem érdekesebb mindegyiknél, de ebből a kettőből teljesen nyilvánvalóan a Fülöp-szigetek az izgalmasabb. Nem is egy liga. Maldívra csak ilyen fetrengős-szexelős nászutakra érdemes menni.
2022. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
96%
#4 Maldives, Seychelles mind gyonyoru, nekem is az volt amig el nem mentem. Aztan mar ugy voltam, hogy, szep feher homok, kek viz,...mashol ue megkapom fele aron. (Mondjuk a Maldive se draga helyi szigeteken, csak ott nincs alkohol meg sok helyen nincs bikini beach) Szabadidobe meg furdeni 40 fokba... Hat... Nem kosz. Fiji, Cook Szigetek, Hawaii - Itt mar lehet turazni is eleg rendesen. Fulop szigeteken meg hajjaj. Csak gyozze az ember. Ami meg talan a kerdezonek tetszene az Indonezia: Nihi Zumba lovakkal a tengerparton.
2022. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
އެކުވެރި ސުވާދީބު ޖުމްހޫރިއްޔާ
2023. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!