Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Cápákkal úszás?

Cápákkal úszás?

Figyelt kérdés
Február végén/màrcius elején szeretnék elutazni valahova, ahol kifejezetten foglalkoznak azzal, hogy tudjon valaki cápával úszni (ha lehet ketrec nélkül). Dél-Afrikáról tudom, hogy ott van ketreces merülés, és a Karib-térségről, hogy ott kisebb cápafajok simán előfordulnak a vizekben. Egyiptomban nemrég voltam, de delfinekkel sikerült úszni, cápát nem láttam. Akinek esetleg van tapasztalata ilyesmivel kapcsolatban, vagy jó meglátása, esetleg hallott ismerőstől hasonlót, kérem ossza meg, hatalmas dolog lenne nekem, évek óta erre vágyom.

2022. jan. 31. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
A Dubai Mallban is van ilyen lehetőség, persze ott ketreccel.
2022. febr. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem vonz Dubai, főleg nem, hogy akváriumban ússzak, tenger/óceán helyett.😄
2022. febr. 1. 10:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Több lehetőséged is van cápákkal úszni ketrec nélkül, viszont mindegyik hely elvárja az általuk megszabott búvártapasztalatot (mind időben, mind bizonyítványban). Ennek oka, hogy egy tapasztalat nélküli embernek ez túlságosan kockázatos, hiszen még mindig vadállatokról van szó, ha bármi probléma történik, akkor neked kell cselekedned. Elengedhetetlen a saját felelősség és hozzáértés.

Itt találsz egy részletes élménybeszámolót:

[link]

Az írásban erről a két helyről írt részletesebben:

[link]

[link]

2022. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Jó ,eglátásom az, hogy épp neked való lene, hogynéhány cápával ketrec nélkül szembetaláld magad.

Egyenlő értelmi szinten lenétek.

2022. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Ezt kikérem a cápák nevében!
2022. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Egy ilyen útnak az a nagy anyagi előnye, hogy nem kell megvenni visszafelé is a repjegyet.

:)

2022. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Drága frusztrált kis életutálók😄 nagyon megmosolyogtattok. Gondolom, akkor az összes búvár hülye szerintetek, még jó, hogy mindenki lasz.rja mit gondoltok. Viszont az én értelmi szintemmel ellentétben a tiéteken már fenn lehetne akadni, csak megtanultam, hogy van akikkel felesleges vitázni. 3-as neked köszi az értelmes választ.😊
2022. febr. 1. 22:43
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

"akkor az összes búvár hülye szerintetek"


Csak éppen te nem vagy búvár...

...hanem leendő haleledel.

2022. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt azért így ismeretlenül merész kijelenteni, hogy miről van bizonyítványom meg miről nincs. De hát a magyarok olyan okosak,majdnem elfelejtettem, hogy ti átláttok a kijelzőn is.😆

A sztereotípia az megy, ne haragudj, de az emberektől jobban kell tartani, akik százmillió számra ölik a cápákat évente (meg minden mást is), míg ezalatt az idő alatt van 3-4 halálos kimenetelű cápatámadás.

2022. febr. 2. 21:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez ketreces, de mukodik, veluk voltam es nagyon nagy elmeny volt. A capak kozel usztak a ketrechez, de nem tamadtak ra


a ketrec merules elott lattunk vadaszo capat, de a mi mufokankra vegul egy sem harapott ra.



[link]

2022. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!