Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy jobb bőröndöt pakolni,...

Hogy jobb bőröndöt pakolni, rendszerezőkkel vagy simán?

Figyelt kérdés
2022. márc. 8. 11:29
A kérdező szavazást indított:
Rendszerezőkkel
Simán
6 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Megszokás kérdése. Rövidebb utakra én nem szoktam bajlódni, csak nem elegánsan bepakolok simán.


Ha hosszabb útra megyek - bár én főleg hátizsákkal szoktam - akkor "ruhakockát" használok (ez lenne a rendszerező). Egyet a pólóknak és ingeknek, egyet az alsó-zokni kombónak, egyet a szennyesnek, mert nem mindig van az adott szálláson mosási lehetőség vagy csak drágán. Ilyenkor a következő állomásig jól el tudom különíteni a már használt pólókat. Az egyéb vackokat általában neszeszerben tárolom, én úgy szoktam meg, de a rendszerező pakkokban általában van kisebb. Ami ilyen nagyon kicsi, abba szoktam tenni egy rapid elsősegélypakkot: fájdalomcsillapító, ragtapasz, adrenalin [allergiára], leukoplaszt, szén és orrspray.


Az én rendszerező (bocsi, ruhakocka) pakkom kb. 6 éves, a Decathlonban vettem és még mindig bírja a strapát, pár évig még tuti meglesz.

2022. márc. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NTBS ***** válasza:
Hosszabb út rendszerező. Rövidebb út simán.
2022. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én alapvetően zacskózok, a szennyes meg nem kerül vissza zacskóba, hanem a bőrönd aljába. Innen tudom, hogy azt már nem kell felvenni. Ha van mosatási lehetőség, akkor a kimosott ruhát újra zacskóba teszem. Eddig bevált :)
2022. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Elso vagyok. Ezt a modszert en is sokaig csinaltam, sot, hosszuhetvegekre meg mindig bevetem. Hosszabb utakra nekem viszont bevalt a ruhakocka, mert a hatizsakba jobban tudok vele pakolni, mert a siman bepakolt ruha deformitja a zsakot (nekem speciel XXL-es ruhaim vannak, szoval nem csak ugy behajtok egy s-es polot :D de ez mar az en szocproblemam ;) )

2022. márc. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!