Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyáron lehetőségem lenne...

Nyáron lehetőségem lenne elmenni Erasmus program keretein belül Portugáliába,szakmai gyakorlatra. A jelenlegi szabályok szerint lehetne menni oltás nélkül vagy sem?

Figyelt kérdés

#oltás #Portugália #PCR teszt #beutazási szabályok
2022. márc. 9. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Konzuli szolgálat oldalát nézted már?
2022. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szia! Esetleg itt utána tudsz olvasni: [link]
2022. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
konzuli szolgálat!
2022. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2022. márc. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%

Édesem, oltás nélkül sehova sem fogsz tudni menni. Ha pedig elolvaasnád az Erasmus feltételeit, AZ ELSŐ PONT AZ, HOGY KÖTELEZŐ AZ OLTÁS.

Eggyébként ez azért van, mert ezzel tartják távol a mentehetelnül hülyéket.

2022. márc. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 5-ös. Rám is céloztál a menthetetlenül hülyék alatt?
2022. márc. 10. 12:20
 7/8 anonim ***** válasza:
21%

Igen, egyértelműen neked szerettem volna jelezni kérdező, hogy az élet nagyon alapvető dolgait sem értetted meg. Igenis abba a kategóriába tartozol, aki képtelen elolvasni egy angol nyelvű orvosi tanulmányt az oltásokról, képtelen értelmezni az abban leírt módszereket, nem képes matematikailag áttekinteni az eredményeket, ráadásul még önnön közbveszélyességével sincs tisztában.

De mint már jeleztem, szerencsére esélyed nem labdába rúgni ebben a témában, és nem jutsz el az erasmus programra. Látod milyen keveset érsz?

2022. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én csak azt látom,hogy egy olyan emberrel beszélsz lenézően akit nem is ismersz. Ez az oldal a kérdések helye, nem pedig az ehhez hasonló beszólogatások játszótere. Azt is látom,hogy azért vagy ilyen ellenszenves velem,mert azt hiszed "oltásellenes vagyok". 2 oltásom van. Nyilván már lejártak,de már nem szeretnék egy harmadikat is,én kérek elnézést. Önrendelkezési jog. :)


Az utolsó mondatodra inkább nem reagálok,inkább visszakérdezek. Te mennyit érsz,ha itt osztod az észt? Valami baj van nálad az biztos.

2022. márc. 13. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!