Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Spanyolországba kell oltás...

Spanyolországba kell oltás hogy ki utazz?

Figyelt kérdés
Szeretnénk ki utazni majd a nyáron viszont nem tudom hol tudnék informálódni a kérdéssel kapcsolatban. Ha kell oltás, mennyi, ha nincs az probléma-e, kell e tesz, maszk viselés hasonlók. Előre is köszönöm a válaszokat!

2022. márc. 10. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Ki tudja mi lesz nyáron, sztem addigra mindent eltörölnek.

A konzuli szolgálat oldalán fent van mindig a friss. Azt olvasgasd. Az hiteles.

2022. márc. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudom észrevetted-e, de az európai népek intelligensebben állnak a járványho, mint a magyarok.

Ez azt jelenti, hogy igen, beoltatják magukat, igen, hordják a maszkot, igen, büntetik a törvény megszegőit.

És nem, nem várnak olyna turistát, aki ahhoz is hülye, hogy a fentieket megértse, majd betartsa.

Számodra ott a balaton. Csobbanhatsz, tobzódhatsz a magad magyar módján.

Ennyit érsz.

2022. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Tudtommal kell az oltás, amiről egy QR-kódot kell bemutatni a Spain Travel Health weboldalról.

Fontos, hogy csak a "nyugati" vakcinákat fogadják el, a "keleti" vakcinákat, mint pl. a Szputnyikot, nem.

2022. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves második. Elmesélek neked egy történetet, több ismerősöm is beoltatta magát, köztük egy rendkívül masszív s ellenálló barátom is. Több mint 15 éve vagyunk barátok, s ez idő alatt nagyon jó indulattal is ha 3x láttam betegen sokat mondtam. Amióta beoltatta magát mert hát a te nézeteid szerint ő intelligensebb mint én aki nem vette fel, fáj mindentől a feje, lázasodik, többször lebetegszik, hányásra és hasmenésre panaszkodik, taknyol, influenzás tünetei vannak. Akkor még is miről beszélünk? :) Ennyit érsz az oltásoddal együtt! :D
2022. máj. 18. 13:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!