Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Megéri fóliával körbetekerni...

Megéri fóliával körbetekerni a bőröndöt?

Figyelt kérdés
Valaki próbálta már? Külföldi és Itthoni reptéren is szoktam látni hogy körbetekerik azt hiszem olyan zöld színű fóliával. Esetleg a drágább darabokat szeretnék megóvni ezzel?
2022. ápr. 16. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Igen, arra is jó, hogy ne koszolódjon és kevésbé horzsolják le a szélét. De alapból arra való, hogy ne lehessen nyom nélkül kinyitni, vagyis ne tudjanak lopni belőle. Hogy neked megéri-e, azt csak te tudhatod.
2022. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb karcok ellen is jó, de az igazi előnye az, hogy ahol nem lehet pofátlanul lopni (ezt ugye országa, reptere válogatja), ott túl sok idő és bíbelődés lehámozni róla a fóliát, így inkább a fóliázatlan bőröndöket dézsmálják. Hátránya a költség mellett az, hogy ha biztonsági ellenőrzésen bármiért fennakad a csomag, akkor cseszheted, mert rögtön induláskor a hatóságok fogják felvágni. Ezért mondjuk rúd szalámit , félkész knédlit meg hasonló fegyvernek illetve robbanóanyagnak nézhető cuccot ne tegyél a csomagba. (Megtörtént esetek, személyes sztori mindkettő.)
2022. ápr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Igazából úgy is simán lopnak belőle. Csak annyi hogy egybőllátni fogod
2022. ápr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
3-as, ebből látszik , hogy becsületes ember vagy. Ha tolvaj lennél, tudnád, hogy minden egyes másodperc számíthat, ezèrt mindig a legkönnyebben hozzáfèrhető prédára kell rámenni. Hacsak nincs benne a bizniszben a főnök, a rendőr, a kollégák stb. Pontosan ezért írtam, hogy ahol nem lehet pofátlanul lopni, hanem csak sunyiban, ott jó a fólia, mert idő azt felvágni és nyoma is van. Ahol meg lehet, ott tök mindegy.
2022. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Általában hátizsákkal megyek, az valamiért nem szimpi és soha nem tűnt még el semmi. Meg biztos macerás lenne felbontogatni.


Amúgy a bőröndöt én legtöbbször szoktam, főleg long haul, átszállásos utazás esetén. A felbontása az kegyetlen, viszont tényleg nem hiányzott még belőle semmi, meg ha dobálják akkor nem karcolódik szét a bőrönd.

2022. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen régóta és gyakran utazom, sosem fóliáztam a bőröndömet és soha nem hiányzott belőle semmi
2022. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Én otthon szoktam befoliazni, nagyon jól be lehet, nem fizetek ezert a repteren ezreket.
2022. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Én itthon fóliázom be. Lehet venni kínai boltban nagyobb fóliát. Sokszor betekerem és leragasztom itt ott.

Hidd el megéri megcsinálni.

Tesómnak gyerekkori svájci bicskáját lopta ki vmelyik rohadék,azóta már mindenféle eszközt bevetek,hogy ne történjen semmi.

2022. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!