Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Előfordult már, hogy kiránduln...

Előfordult már, hogy kirándulni/nyaralni mentetek, de vissza kellett fordulni, vagy idő előtt hazajönni?

Figyelt kérdés
Megesett már veletek, hogy valahova kirándulni indultatok pl. autóval, busszal, stb., de nem jutottatok már el, hanem valami oknál fogva visszafordultatok és hazamentetek? Vagy épp nyaraláson voltatok és onnan kellett idő előtt hazajönni, esetleg meghiúsult? Kivel fordult már elő ilyen, és mi volt az oka, ami miatt haza kellett menni, vagy nem sikerült eljutni? Hogyan történt?

2022. ápr. 18. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Velünk nem, egy barátnőmék nyertek egy Spanyolországi két hetes utat, egy elvileg megbízható utazási irödától.

Az indulás helyén 4 órát vártak ők is meg mások is, nem jött semmilyen busz, amikor felhívták őket, akkor derült ki, hogy valamiért elmarad az egész út, csak véletlen nem küldték el a lemondó leveleket.

Mondanom sem kell, mennyire dühösek voltak, és ezentúl még csak vélelten sem foglalkoztak az adott társasággal.

2022. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Egyik ismerősömnek 2020-ban a tervezettnél előbb kellett hazajönnie a velencei karneválról, mert épp akkor kezdődött ugye a covid, és félbeszakították a karnevált. Eléggé be voltak parázva, mert olyan hírek terjedtek, hogy lezárják az egész várost, aztán senki se be, se ki - és nem lehetett még tudni, hogy ennek mennyi valóságalapja van. De végül hazajutottak épségben, csak hát a tervezettnél 2 nappal korábban és jóval drágábban.
2022. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
itt Magyarországon elmentem egy gyalogtúrára. ott is aludtunk többen is egy szálláson. másnap reggelre már végképp elegem volt a túratársakból, elköszöntem és hazajöttem. nem bántam meg.
2022. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Boliviából mentünk volna Peruba, de valami szokásos katonai puccs miatt meghiúsult az utazás. Ilyenkor lezárták a határokat, a repűlőtereket és a fontosabb létesíményekben megjelentek a katonák.
2022. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Sokat utaztunk szabadjeggyel, de volt , hogy átszállással. Így az egyik átszállàsnál megszívtuk, mert ilyenkor a fizető utasok elsőbbséget élveznek , tele lett a járat és a következő napokra sem voltak jók a foglaltság alapján a kilátások. Így inkább hazatértünk majd tök máshol nyaraltunk egy jót.
2022. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Szüleim hazajöttek egy nappal előbb a tervezettnél az egyik unoka születésekor, erre emlékszem (belföld).


A kocsink többször robbant le útközben vagy pont utazás előtt, de ezt mindig sikerült megoldani, volt hogy megcsinálták viszonylag hamar, volt hogy béreltünk másikat.


Gyalogtúrát többször is feladtam már. Aránylag ritkán túrázok, van amikor ugyanaz az út fog ki rajtam amin már máskor jártam.


Egy kollégám Pakisztánba utazott volna, de közbejött a Covid.


Gyerekkoromban egyszer egy teljes táborozó csoportnak (beleértve engem) kellett egy nappal előbb hazajönnie, mert valamit rosszul szerveztek és utolsó nap már egy másik csoport érkezett a szállásra. Ez még a mobilok előtt volt, viszonylag izgalmas volt minden szülőt felhívni hogy mi történik, de valahogy megoldották.

2022. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem már háromszor is előfordult.

-Egyszer még régen, amikor a szlovák határról visszafordultunk, mert ott derült ki, hogy az autónk vezetőjének otthon maradtak az iratai.

-Egyszer Horvátországból, mert 3. nap kirabolták a szállodai szobánkat.

-A már kifizetett barcelonai utunkat kellett a kezdődő vírusjárvány miatt visszamondani.

2022. ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Egyetemi építőtábort szerveztem tovább ismerőseim, elmentem rá. de annyira "bennfentes" volt az egész, hogy másnap haza jöttem az ország másik feléből.
2022. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy teljesítménytúrázásnál, egyéni túrázásnál megesett, hogy megszakítottam az utat. Feltörte vízhólyagosra a cipő a lábam, megfájdult a térdem, vagy csak olyan ítélet időjárás kerekedett, hogy nem vállaltam a folytatást. Olyan is volt, hogy vizem, kajám fogyott el, ezért kellett rövidebbre venni az egészet.
2022. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!