Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lehet két kézipoggyászom?

Lehet két kézipoggyászom?

Figyelt kérdés
Angliából repülök haza és sehogy nem férek bele a bőröndömbe. Van egy hátizsákom meg egy takaróm. Ezek ingyenesek. Lehet még egy? :) Akár fizetnék is...Jah és Brüsszelben átszállás...
2008. dec. 18. 00:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan a repuloteren megmondjak neked, ha fizetsz, akkor ugyis mindegy itt a valasz, mert azt ugyis a repuloteren mondjak meg.

En ugy szoktam, hogy van egy nagyon-nagy kezitaskam, amin meg a cipzar is szinte szetreped, es abba suvickolok mindent bele, igazabol annyi ideig kell suvickolni, amig atvizsgaljak. Mert utana mar nem foglalkoznak vele.

A hatizsakod lenne a kezipoggyasz, vagy hogyan? Szerintem egy hatizsak lehet, es meg egy kezitaska nagysagu.

2008. dec. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen a hátizsákom a kézipoggyászom. Tehát mondjuk ráfoghatnám az egyik táskámra, hogy az a retikülöm? :) Mert sajnos tényleg sehogyse férel el :(:( Jó lenne tudni azt is, hogy mennyibe fog kerülni, ha esetleg jól beöltözve nem hatom meg a biztonságiőrt, nomeg szegényes angoltudásommal :( :D
2008. dec. 18. 08:01
 3/15 A kérdező kommentje:
Szóval a check-in-est...nem a biztiőrt :)
2008. dec. 18. 08:01
 4/15 anonim ***** válasza:
lehet kettö. pl sokszor viszek egy hátizsákot meg egy retikült. :D ami nem is olyan kicsi. csak a hátizsáknak sem szabad túl nagynak lennie. Aztán van hogy még mellé vásárolunk a duty freeben és már vagy 3 zacskó is van nálunk. senki nem szól érte.
2008. dec. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

:) Hát nekem a hátim is elég nagy :) És be is leszek öltözve :) úgyhogy én magam is az leszek :) Egyszerűen nem férnek el a dolgaim és másik táskám sincs már amit befoghatnék :D

Köszi szépen, megnyugodtam. Én is úgy gondoltam, hogy az a retikülöm :) Még jó, h nő vagyok :) Remélem kedvesek lesznek :) Köszi mindenkinek!

Ha van még vkinek tapasztalata írjon nyugodtan :)

2008. dec. 18. 12:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azon is múlik, milyen légitársasággal jössz. A fapadosok könyörtelenebbek. Ahol viszont soktízezret/százezreket kipengetsz a jegyért, nem szoktak néhány kiló miatt kötekedni. Tavaly Thaiföldről nyolcan jöttünk haza úgy, hogy a fejenként maximum húszkilósnak engedélyezett bőröndünk a legjobb esetben is harminckilós volt, sőt volt, aki többet is leadott, mégsem szóltak egy árva szót sem. Aztán dobtunk egy hátast, amikor a stewardess felvilágosított, hogy azért késünk, mert lerobbant egy osztrák gép, és éppen pakolják be hozzánk a két tonnányi halrakományát. Akkor úgy elgondolkoztam rajta, hogy két tonna rakomány befér még egy utasokkal és poggyászokkal teli gépbe, és némelyik társaság azon szarakodik, hány retikülöm van.
2008. dec. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ezen jót mosolyogtam :) Köszi :)

Brussel Airlines :) Szóval nem fapados. Megnyugtattatok nagyon ;) Remélem, hogy velem sem fognak cicózni ;) Köszi

2008. dec. 18. 14:54
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt mar olyan, hogy ketto telikabatban voltam, hiszen mar nem fert bele a csomagba. De ez van, fazos vagyok (ha-ha) Ennyi.
2008. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért van a súlyhatár, mert a gép lezuhanna, ha 1 kilóval többet raknátok a táskába, hanem mert akik a repülőtéren pakolják a csomagokat ki-be a gépből nem mindegy, hogy 20 vagy 30 kilós bőröndöket cipelnek egész nap. Munkavédelem.

Egyébként meg simán lehet egy kézipoggyászod és egy retikülöd. A lényeg, hogy elférjen fenn a tárolóban vagy az ülés alatt a lábadnál.

De asszem a túlsúly meg úgy van, hogy ha kifizettetik, akkor plusz kilónként 5 euró. De ez változó légitársaságonként.

2008. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi köszi :) Egyre nyugodtabb és boldogabb vagyok :) Egyébként rajtam két naci lesz :) és négy pulcsi :P de már tényleg nem tudok mit befogni :) Így maradok én ;)
2008. dec. 18. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!