Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Bali (Indonézia) és Malajzia....

Bali (Indonézia) és Malajzia. Drága helyek, ha a repjegyet nem számolom?

Figyelt kérdés
2022. okt. 19. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Bali igen, mert iszonyat turista központ. Kicsit eltávolodsz tőle, sokkal olcsóbb helyeket is találsz.

Malayzia kb ugyan ez, annyi különbséggel, hogy ott vannak iszonyat feljett városok, amik iszonyat drágák, de ha kicsit arrébb mész tőlük, kisebb városokba, kb fele annyi az egész.

2022. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Kuala Lumpur nagyjából budapesti árszínvonal, leszámítva az alkoholt, ami sokkal drágább. A duty free szigeteken az is meg a cigi is óccsóé van, máshol vidéken meg minden más olcsóbb. Balin egyszer voltam, akkor relatíve olcsó volt, de többször ha fizetnének sem mennék, egy ócska turistagettó az egész.
2022. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bali nem olyan, mint a képeken? Képekről mesebelinek tűnik.
2022. okt. 19. 10:17
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

@3 A valóságban 30 éves ausztrál szörfösök igyekeznek párosodni 20 éves holland gap year-ező lányokkal és közben mindkét csoport minősíthetetlenül viselkedik a helyiekkel, akik amúgy is alig látszanak ki a turistahordák alól. A legszebb példája annak, hogy Bali mennyire hazug, az, hogy a minden képen szereplő régi kőkapu konkrétan egy golfpálya bejárata.


Indonézia dugig van elképesztő helyekkel, csak azokhoz macerásabb eljutni. Bali azért ennyire népszerű, mert sokat lehet inni, sok a szexéhes nyugati fiatal, mindig van buli és lehet instaképeket lődözni tengerpartokról meg rizsföldekről. Olyan emberek szokták szeretni, akik a hasonló gettókat, mint Pattaya meg Koh Samui. Zéró autentikus élmény, drágább is mint az ország többi része, csak nincs annyira megadóztatva a szesz, így könnyebb valamire kapható fiúkat és lányokat találni.


Indonéziában minél keletebbre mész, annál jobb.

2022. okt. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Melyik? A gates of heaven ? Vagy melyik kőkapura gondolsz?

Amúgy köszi az infót. Azért lehet, hogy egyszer ellátogatok, maximum meg lesz a véleményem.

2022. okt. 19. 10:58
 6/13 anonim ***** válasza:
@5 Igen, arra: [link]
2022. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oh! Köszi!
2022. okt. 19. 11:36
 8/13 anonim válasza:
100%
Bali egy szeméttelep kombinációja a tömegnyomorral.
2022. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal backpacker életem hajnalán összespóroltam a repjegyet és rohantam is Balira. Jobb szó nincs rá, csak AZZTAK##VA.

1) Gazdag német-orosz pocakos, potrohos bácsik fűzik a 20 éves lányokat.


2) Kivénhedt - de amúgy magára sokat adó bácsik fűzik a 15-20 év közötti lányokat.


3) Magára igényes - de amúgy taszítóan rikító - lghdtv apukák fűzik a fiúkákat


4) Igénytelen, tokás német lghdtv bácsik fűzik a csóró fiúkat, akik nem a szörfkölcsönzőben akarnak megrohadni.


5) Vannak azok a fejek, akiket Budapesten is gyűlölök: az igazi Nyugat-európai fiatal felnőtt fej, akik olyanok mint a nagyranőtt óvodások, angol legénybúcsú, spanyol partycsoport és még sorolhatnám. Na ezekből Balin is nagy sok van.


6) Mindenki csak azért megy oda, hogy berúgjon-hányjon, mert megtehetik, mert a csóró balinézek majd takarítanak utánuk, csak essen le pár dollár.


7) Szemét, kosz, dzsuva mindenhol. A part sem olyan mint a szórólapon. Ha le tudsz teríteni egy törölközőt, hogy nincs alatta egy használt óvszer, akkor nyert ügyed van.

2022. okt. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Bali az egyik legolcsóbb desztináció Ázsiában. Én voltam már ott és 23' nyarán is az a cél. :) Balin sok érdekes programot lehet csinálni. A repjegy oda a legdrágább költség, a többi "apró pénz".
2022. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!