Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egy kicsit biztosabb infót...

Egy kicsit biztosabb infót tudna... valaki mondani Írországról?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm most volt kint 6 napig valami rokonánál,ezt mesélte nekem


"Írországban mindenki boldog az emberek szeretik egymást,a legrosszabb autó is hármas golf amúgy audi ,bmw, nagy autó van mindenkinek kis autó nem is nagyon van, biciklis se nagyon,gazdagság van. Ott nem is betegek az emberek max csak covid van semmi más. Írországban rendőrt se látni nincs bűnözés sem,ott az eső se úgy esik ahogy máshol nincs beborulva kisüt a nap szárad felfelé azonnal,nincs hideg a párát se érezni."


Szóval ez pontos leírás?



2022. okt. 20. 22:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan Írországban még pont nem voltam, de 6 nap alatt nem hiszem, hogy ezek megalapozott állítások.
2022. okt. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert valaki 6 napig körülnéz Dublin belvárosában az még nem jelenti, hogy mindent tud az országról.
2022. okt. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Hát szerintem ő így szeretné látni valószínűleg,de valószínű az ország 1%-t sem látta.

Mondta,hogy voltak pub-ban is és,hogy minden ember szereti a munkáját nem úgy mint itthon fancsali képpel. De gondolom írországban is van aki utálja a munkáját

2022. okt. 21. 10:17
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Uramisten, ez egy butácska általánosítás.... hat nap után, találkozhatott két tucat emberrel, és ebből extrapolált?
2022. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "gazdagság van" is nem kicsit röhejes... :-D
2022. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

Az eső sajnos elég sokat esik és hűvös, nyirkos, párás idő van. Egy szigetről beszélünk. A házak ezzel szemben nincsenek szigetelve, én rommá fagytam. Egyrészt. Másrészt elég sok a rendőr, csak pisztolyuk nincs és Gardá-nak hívják őket, de a nők is földre viszik simán a rendbontókat. Ugyanis az ír nemzeti sport péntektől vasárnapig lerészegedni a sárga földig, amiből adódnak konfliktusok meg rendbontások.


Alapvetően valóban jómód van, biztonság és biztonságos megélhetés. Nekem kicsit olyan falusi feeling - jó nyilván Dublin nem, de azon kívül. Kellemes kis ország, gyönyörű tájakkal. Az időjárás miatt nem költöznék oda.

2022. okt. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, olvass posztokat a Határátkelő blogon... Sokkal reálisabb képet fogsz kapni....

pl:



[link]


vagy:

[link]

2022. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Az időjárás vicces, bemesz a boltba kanikula van, kijosz 3 perc mulva esik az eső.

Az emberek valoban boldogabbak, legalábbis annak tűnnek. Es tök segítőkészek meg jofejek.

Autók tenyleg újabbak, egyrészt mert futja rá, másrészt meg a biztosito csúnyán nez rád ha 10 évnél öregebb autod van.

Rendőrt vidéken ritkán látni, de nagyobb városokban valószínű nem unatkoznak annyira.

2022. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
... és az okos barátnőd ezt mind 6 nap alatt mérte fel? Az igen.
2022. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%

Az "emberek boldogabbak" általánosítások leginkább annak köszönhetőek, hogy Magyarországon a szolgáltatások minősége igen alacsony, Kelet-Európán kívül elvárás egy bolti eladótól vagy pultostól, hogy normálisan viselkedjen a vásárlókkal/vendégekkel.


Ettől függetlenül is nyilván magasabb az életszínvonal és egy kimondottan élhető országról van szó, de Írországban sincs kolbászból azért a kerítés.

2022. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!