Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol lehet úgy tényleg rendesen...

Hol lehet úgy tényleg rendesen látni világító algákat / planktonokat? Láttam már erről videokat, meg képeket, meg láttam ilyen plankton felvillanásokat tenerifén is, de hol van olyan part ahol szinte az egész part világít meg a hullámok az algáktól?

Figyelt kérdés
2022. nov. 27. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Jópár ilyen hely van a világon, csak keress rá arra, hogy 'bioluminescence' + ország/régió/kontinens. A legtöbb helyen szezonális a dolog, és éjszakáról éjszakára változik az aktivitás. Emellett a képek, videók amiket láttál nyilván utómunkázva, tuningolva is vannak...


Én Thaiföldön láttam, Koh Lipén szálltam meg, de áthajóztunk Koh Adangra. Nem a legjobb időszakban voltam, de ezt előre tudtam is, így annyira nem lepődtem meg, hogy szép, de nem elképesztő élmény volt. November végétől februárig az ideális időszak arrafelé.

2022. nov. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Thaiföld, India, Indonézia, de ahogy az előző válaszoló is írta ra tudsz keresni. Illetve ne olyanra számíts mint ami a neten van mert nem biztos hogy egyáltalán van e köze hozza
2022. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!