Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki egyedülálló és szokott utazni a babájával akár másik országba is kettesben?

Figyelt kérdés

Most áprilisban lesz 1 éves a kislányom és most nyáron szívesen kimozdulnèk vele, akár még külföldre is elmennék vele, de egyedül azért nem nagyon merek, így szívesen csatlakoznek valami utazó csoporthoz vagy olyan társasághoz, akik ugyanúgy gyerekkel utaznak, vagy másik egyedülálló anyukahoz, aki bevállalós és mer utazni 😃.


Teljesen egyedül azért nem merek ketten vele..


2023. febr. 27. 11:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom az 1 éves gyerek az nagyon érdeklődik a külföldi nevezetességek iránt.
2023. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

Én nem vagyok teljesen meggyőzödve arról, hogy egy 1 éves kisgyereket utaztatni kéne. Felesleges pénz, neki az utazás valszeg semmit nem jelent csak stresszt az ismeretlen, új hely miatt, de legalább emlékezni sem fog semmire. Az más amikor családot mentek meglátogatni, de tényleg szegény gyereket akarod felrakni egy gépre, ahol nem érti, hogy mi történik körülötte, hogy utána naphosszat ráncigáld magaddal egy olyan helyen, amit te sem ismersz, de legalább neki is ismeretlen és ijesztő? megteheted, senki nem tiltja meg, de én nem tenném ki a gyerekem egy utazásnak, amit én akarok, de neki viszont nem jó. Miért nem tudod otthon hagyni és egymagad elmenni? Miért kell magaddal rángatnod? Arról nem is beszélve, hogy mivel gyerekkel leszel, valszeg átélni sem fogod tudni teljesen a hely hangulatát, mert a kislányodra fogsz figyelni. Vagy arról, hogy valszeg sírni fog a repülőn, a személyzet, az utazótársaid és gondolom a te legnagyobb örömödre is. Miért fog sírni? Mert ez stressz neki, felesleges stressz. Nem érti hol van, miért ilyen hangos, mi ez a fura érzés (nyomás változás), ha valamije fáj, elmondani sem tudja, mert még pici. Tehát ha borzalmasan fáj a füle a repüléstől akkor max síkitani tud egész úton. Inkább vonatozatok le valami szép helyre országon belül, egy bababarát wellnes helyre.

A beválallós anyukák pedig ponthogy a gyermekük nélkül utaznak, pl a párom, mert pontosan tudják, hogy mennyire nem jó ez a gyereknek és ha nem muszáj nem rángatja magával.

2023. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nincs párom, egyedül vagyok vele teljesen. Nincs ki vigyázzon rá.. Egyébként a repülő csak azért lenne fontos, mert 2 órát még kibír, 5-10 óra busz vagy kocsi utat nyilván nem.
2023. febr. 27. 13:06
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Térj vissza erre pár év múlva.
2023. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Ha nincs párod akkor is vannak megoldások. Nagyszülők, béby sitter, egyéb családtag. Egyik barátomék 11 hónapos gyermekére én vigyáztam 3 napig amíg ők nászúton voltak. Nehogy már magad miatt akard felesleges stressznek kitenni a gyereked.
2023. febr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

" 2 órát még kibír"


...és a többi utas??!

2023. febr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
Kibír két órát, aztán lehet, hogy közben szétrobban a füle úgy fáj, de kibírja.
2023. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem értem ezen az oldalon miért ilyen bunkó mindenki..
2023. febr. 27. 14:07
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

A repülés részét tényleg gondold át újra, az tényleg tök felesleges kín neki. Vonattal is kûrva jó helyekre lehet jutni, például Ausztriába, Szlovákiába, Szlovéniába és a vonat messze nem olyan ijesztő környezet egy babának.


Amúgy meg hajrá, mert neki tényleg annyi kell, hogy ott legyen a két megnyugtató kebel. A helyszín teljesen mindegy a kicsinek.y

2023. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem bunkó, probálunk lebeszélni valamiről a kicsi érdekében. Hogyan kéne ezeket elmondani neked nem bunkón?
2023. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!