Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért nem szeret valaki...

Miért nem szeret valaki sehova menni?

Figyelt kérdés
Szószerint csak a munkahely, otthon, néha bolt.

2023. ápr. 16. 22:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem tűnik zárkózott embernek, külsőleg, lelkileg sem, de egyáltalán nem menne sehova.
2023. ápr. 16. 22:48
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A lustasagnak latszo dolog mogott lehet ok panik, szorongas is, ez egy pelda. En anno titkoltam, viszont mindenre nemet mondtam.

A motivalatlansag, ha nem is szeretne menni, lehet a depresszio eloszobaja.

Ha viszont tenyleg nincs kedve semmihez, se termeszetjaras, se kulonbozo fele, fajta dolog, az mar sivarsagnak is tunik. Kiveve, ha ezer konyvet olvas, zongorazik, mittudomen.

Kulon opcio, hogy aki hivja, azzal nem szeretne.

2023. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek nincs rá igénye.
2023. ápr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

1) Otthon jól érzem magam

2) A komfortérzetem csökken ismeretlen helyen vagy ahol nem én irányítom a dolgokat.

3) Nem akarok rá pénzt költeni


Imádtam a karantént.

2023. ápr. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

- Régen is sokan voltak akik büszkék voltak arra, hogy egész életükben nem tették ki a lábukat a falujukból.

- Ma is sok olyan ember van akinek nincsen erre igénye, hülyeségnek meg kidobott pénznek tartja.

- Sokan vannak akiknek egy külföldi utazás nem érték, mert nekik csak az az érték amit megehet. Biztosan hallottad már a mondást: "kisfiam csak az a biztos amit már megettél".

- Sokan vannak akik nem beszélnek nyelveket, de még magyarul sem tudnak semmiről sem beszélgetni egy idegennel. Ahogyan pl. rengetegen nem találnak párt maguknak, mert nem tudnak miről beszélgetni egy ellenkező neművel. (Sem.)

- Azok is sokan vannak akiket teljes mértékig kielégít a tv műsorok nézése és a hétvégi húsleves és rántott hús.

- Az emberek sokasága még a Balatonig sem jut el és képes a teljes életét leélni a "saját Bermuda háromszögükben", a lakás, a munkahely és az élelmiszerbolt között.

2023. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Én pl. utálok utazni. Ott lenni sok helyen szeretnék, magára az odavezető útra viszont nem vágyom. Várom a teleportálás feltalálását 😁
2023. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Az egyik barátom ilyen: ki nem tudnám imádkozni egy sétánál-mozinál többre. Egyszer voltunk ketten Rómában: szegény végigunta a 600 templomot. Ha meg nem szereti, akkor kár erőltetni. Ezért is vagyunk jóbarátok, az én kalandvágyó lelkem kiegészíti az ő nyugisága, szóval jól tudunk beszélgetni.
2023. ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Minden tárgyam otthon van és nems szeretem az embereket. És így tudok félretenni pénzt külföldi utazásra.
2023. ápr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert valaki otthon tartja.
2023. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!