Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az itthoni kisebb/kevésbé...

Az itthoni kisebb/kevésbé ismert utazási irodák megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok mint pl a qponverzumon az egy napostól az 1 hetes utazásokat hirdetik.


Néha találok olyan jó ajánlatokat, de főleg a külföldi utazások miatt van bennem félelem, hogy ne lehúzás legyen.


2023. júl. 31. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szervezd meg magadnak, és akkor semmilyen lehúzás nem lesz benne.
2023. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerveznem, de úgy sokkal drágább és macerasabb az utazás.


Vannak helyek, ahova nincs közvetlen járat, nem annyira jó a menetrend/csatlakozás.

2023. júl. 31. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondj konkrét példákat kérlek!
2023. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pl bled-i tó ami most eszembe jutott.
2023. júl. 31. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:
és oda elvisznek magángéppel, vagy mi? Felszállsz a flixbuszra, letesz Ljubljanában, ott foglalsz szállást, és onnan átmész busszal irányonként 5 euróért.
2023. júl. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez a baj, hogy onnan nem megy flixbus csak más városbol(pl villachl. A másik városból meg este 9kor megy 1 busz.


Azért ennyire nem vagyok fogyatékos. Ezért néztem ezeket a kisebb utazási irodákat, mert egyszerűbb egy szervezett út, mintha magamnak szerveznem.

2023. júl. 31. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ljublanából több, mint 30 menetrend szerinti járat van Bledbe
2023. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én megbíztam bennük, még nászútra (Maldív-szigetek) is egy ilyenen keresztül mentünk. Igaz, hogy egy napra pont Isztambulban ragadtunk, de az nem az ő hibájuk volt, hanem az időjárásé :)

Egyébként rövidebb, csoportos buszos utakat, mint amit te is említettél, el tudom képzelni, hogy egész olcsón tudnak kínálni, és kényelmesebb is lehet adott esetben, mint saját szervezéssel, én szerintem nem vacakolnék vele, ha egyébként tetszik az ajánlat.

A saját szervezésen szerintem a távolsággal és az utazás hosszával egyenesen arányosan lehet legjobban spórolni :)

2023. aug. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!