Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen árak uralkodnak most...

Milyen árak uralkodnak most Angliában?

Figyelt kérdés
Londonba megyünk jövőhéten és túlnyomórészt szupermerketekben fogunk vásárolni. Ilyenekre gondolok mint a parizer, sajt, zsemle stb. Vagy az adott gyorséttermekben mennyi egy menü vagy egy hagyományos Fish and Chips.

nov. 13. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugye parizer nincsen. Alapvetoen olcsobb az elelmiszer sokkal.

Etterem, szalloda sokkal dragabb. De elelmiszer nagyon jo arban.

nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég voltam, nekem az volt a tapasztalatom, hogy vonat, busz, étterem és egyéb szolgáltatások sokkal drágábbak. Pl egy egyórás útra a vonatjegy ott helyben 30 ezer forintba került átváltva.


A mindennapi élet pedig olcsóbb. Pl boltban az árak alacsonyabbak, nem csak pl a vajé, hanem zsebkendő is vagy pl egy cipő.


Az amit nem tudok, azok a benzin árak, mert tömegközlekedtem csak, és a lakásárak. Ismerősöm, akit meglátogattam, 500 fontért vesz ki egy szobát, közös fürdővel. Ez ugye 215 ezer forint, de ezért cserébe (?) nem kell rezsit fizetni és teljesen felszerelt a hely. A szobája asszem 12 négyzetméter volt, szóval nem valami nagy.

nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3: Vonaton azért sokat lehet spórolni, ha figyelmes vagy, mert jellemzően minden nap vannak akár lényegesen olcsóbb jegyek is.
nov. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Asda, Lidl, Aldi, Tesco, ezeket keresd, ezek olcsóak. Nagyjából magyar áron találod őket, néha olcsóbban. Pl a sajt. Zsemle nincs sehol, de parizer van! Szeletelt vakuumcsomagolttan. Senki nem fog neked 10 deka parizert szeletelni mint otthon a CBA-ban.

Burger meal £5-6, Egy átlagos gyorsétteremben, fish and chips 7 font legalábbis ahol én lakom.

Dízel közelíti megint a 1,6-7-t de volt az 2 is a koronavirus alatt.


500 font egy ajándék egy szobaert amúgy manapság. Koronavírus óta minden elszállt. £750 az én szobám

nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Parizer alatt bármi ilyen szeletel szalámira gondoltam. Köszönöm szépen. Csak hogy tudjam majd mivel számoljak. Szállás megvan csak majd bevásárlás lesz és annyi.
nov. 14. 05:31
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Nincs parizer… max ha magyart találsz .

Itt mortadella van (az sem mindenhol) ami hasonló , de húsból van nagyrészt nem szójából mint otthon a párizsi.

Sokminden olcsóbb itt mint Magyarorszàgon ami azért vicces mert 5-6x annyi a kereset .

Az utazás , hotel drága de simán lehet közlekedni Londonban érintős bankkártyával ami egy bizonyos összeg után nem von többet naponta.. (átszámolva kb 8-10 ezer, de nem használunk tömegközlekedést így nem tudom pontosan)

Kellemes időtöltést itt ! Xx

nov. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A londoni tesco elfogadja az itthoni tesco kártyát? Lehet buta kérdés,de nem tudom. Csak érdeklődök.
nov. 14. 17:54
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadja el.
nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kösz az infot.
nov. 15. 04:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!