Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mely országokba utaznál el...

Mely országokba utaznál el szívesen, ahol még nem jártál?

Figyelt kérdés
És mi volt az eddigi legjobb, legemlékezetesebb utazásod?

márc. 2. 14:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Japánba, bár lehet nyár után összejön.


A legemlékezetesebb Amerika volt, de azért mert oda dolgozni mentem 3 hónapra, az pedig egy életre szóló élmény volt sok minden miatt.

márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Dél-Amerikába nagyon szívesen elmennék, több helyre is. Már évek óta készülök rá csak mindig úgy vagyok vele hogy oda minimum kellene egy hónap, de inkább kettő, ennyi időt pedig azóta nem sikerült szabaddá tennem.


Sok helyen voltam már, és egy utazás sok minden miatt lehet emlékezetes, ha pozitív értelemben nézzük akkor nekem Izland és Izrael volt a két kedvenc, mindkettő nagyon egyedülálló volt a maga nemében és sehol máshol nem találkoztam azóta olyasmikkel. Illetve Amerikát én is említem, mert amikor először voltam ott akkor mintha egy filmben éreztem volna magam.


Ami negatív értelemben maradt emlékezetes, az egyfelől Kenya, másfelől India. Egészen szürreális volt mindkettő, picit meg is változtattak emberileg.

márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Japán egészen pici korom óta érdekel, az az első a listámon. Nagyon tetszik a mexikói kultúra is, abba is szívesen belelátnék közelebbről. És ami itthon még nem annyira szokott eszükbe jutni az utazóknak, de szerintem nagyon izgalmas: Etiópia.
márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Yemen, Venezuela, Afganistan, PNG

Legemlekezetesebb Madagaszkar es Pakisztan (meg meg egy csomo).

márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

A legemlékezetesebb között van Norvégia, Japán, Maldív-szigetek és Oroszország.

Ahova szívesen elmennék az talán Örményország, Grúzia, Malajzia, illetve még a Spitzbergák (hiába norvégia).

márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Legjobb: Kuba, USA, Oroszország


Ahova szeretnék: Mexikó, Kína, Uruguay

márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Legjobb volt eddig: Grúzia, Dánia, Ciprus, Korfu


Legújabb célok amiket leginkább szeretnék: Omán, Portugália, Korzika/Párizs Disneyland, Azerbajdzsán, Mauritius, Kanada

márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Argentína és Chile. Patagónia, Andok, Atacama, Húsvét-szigetek mind nagyon érdekesnek tűnnek. Meg persze az Antarktisz is.
márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Eddigi legjobb Mexikó volt (Európán kívül csak ott meg Kubában jártam, Európán belül 15-20 országban), bakancslistás Indonézia, Japán, Izland.
márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%

Legjobb: Mexikó, Belize, Maldív-szigetek, Ciprus

Ahová vágyom: Seychelles, Réunion, Ausztrália, Guatemala, Srí Lanka, Kambodzsa, Kanári- és Azori-szigetek

márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!