Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi a legjobb módszer nagyváros...

Mi a legjobb módszer nagyvárosban zsebtolvajok ellen?

Figyelt kérdés
Rómába megyek. Hátizsákom és hasitasim van.
márc. 5. 05:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hátizsákban nem tartasz pénzt, igazolványt.

Zsebben nem tartasz pénzt, igazolványt. Az egyik kezed mindig a hasitasidon van.

márc. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szűk farmerban sem?
márc. 5. 05:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Odafigyelés, meg egy jó minőségű, tényleg átvághatatlan biztonsági táska. Ebből nekem legjobban a Samsonite biztonsági hátizsákja vált be, de kinek mi. Egyébként Róma nem különösebben veszélyes város, némi józan ésszel és éberséggel ott is a lopások 99%-a elkerülhető. Jó utat!
márc. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen mellkas táska szerűségem van, nem tudom mi a neve. Az iratokat, pénzt, kulcsokat, abban tartok, táskába érték nem megy. Lehet szerencsés vagyok, de igazából még nem loptak meg. Szeretem azt gondolni, hogy ez azért van, mert nem adok rá sok lehetőséget.
márc. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Zsebben ne legyen semmi, tényleg semmi! Hátizsákot forgalmas helyen elöl hordom, értékes holmik ruha alatti hasitasiban. Barcelonában ezekre szükség volt, mert ott a helyiek is folyton figyelmeztetnek, hogy vigyázzunk.
márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Rómában az övtáskát úgy hordtam, hogy az egyik vállam felett és a másik hónom alatt volt keresztben a dzseki alatt.
márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!