Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Jártál már az USA-ban? Hogyan...

Jártál már az USA-ban? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Olyan embereket várok ide, akik már jártak Amerikában és segíteni tudnak pár kérdésben, rengeteg bennem a bizonytalanság, nem vagyok rutinos utazó.


Fiatal vagyok, életemben egyszer repültem, még gyermekként, nem is emlékszem már nagyon rá, az is Írország volt egy kb.: 3 órás úttal.


Minden vágyam Amerikába eljutni. Az oda jutás kapcsán lenne néhány kérdésem. Neten sokat olvastam, de ez a pár dolog nem világos.


A cél : Estával BP - Orlando.


Lehet valakinek egyértelmű a dolog, de mint írtam, nekem nincs rutinom, sem élettapasztalatom ilyen téren. Végre össze gyűjtöttem az utazás árát,keményen dolgoztam érte, élvezni akarom végre Floridát, foglalás előtt állok, kérlek segítsetek!


Kérdéseim:


1. Budapest - Orlando Airfrance járatra találtam jó jegyet, ami egy átszállással van. Ilyenkor ha leszállok azon a reptéren, ahol át kell szállni, fel kell vennem a csomagjaimat és újra be kell csekkolni és feladni a csomagokat a másik járatra vagy ezt ilyenkor átpakoljak a másik gépre automatikusan?


2. Mindenhol azt olvastam, ha átszállás, arra hagyj legalább 3-4 órát. Na ez megint kérdés, mert itt az Airfrance járata egy óra difit hoz. Akkor ne egy járattal menjek, hanem foglaljak külön két gépre jegyet vagy hogy csináljam?


3. Milyen kérdésekre számíthatok a beléptetésnél? Milyen okai vannak, ha esetleg visszafordítanak?


Előre is hálás köszönet, ha normális választ adsz!


márc. 19. 23:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#8 Tudom, hogy ez a helyzet Dublinban, de pont azért írtam, hogy ha nem csinál hülyeséget, betartja amiket itt írogattunk, akkor csak ezért felesleges arrafelé menni, ha esetleg drágább, mert minimális az esélye, hogy kib*sszák az USA határon. Igazából ahhoz nagyon butuskának kell lenni, hogy ne engedjenek be.
márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


Nagyon szépen köszönöm a hasznos infókat, nagyon kedvesek vagytok!

ápr. 1. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!