Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mikor nyaralni mentek előre...

Mikor nyaralni mentek előre megtervezitek melyik nap mit vesztek fel és úgy pakoltok, vagy csak random?

Figyelt kérdés
ápr. 8. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Napra pontosan soha nem tervezem meg, de mindig tudom, mit az, ami fel fogok venni es melyik az, ami inkabb itthon marad. ;-)
ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök random. Általában vagy bepakolok egy csomó cuccot, de vagy szar cuccokat rakok isten tudja miért, vagy egész héten kb 2 szettet hordok és a többit meg fölöslegesen cipeltem magammal. xD
ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, elöre eltervezem, hogy a 3. napon rövidnadrág meg ujjatlan trikó lesz rajtam, és kétségbeesek, amikor azon a napo szakad az esö és viharos szel van, hogy éppen megfagyok a betervezett ruhában.
ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bepakolok annyi váltás ruhát, amennyi éjszakát maradok. Mindig aznap reggel találom ki, hogy mit veszek fel az időjárás és a program függvényében.
ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tervezem meg. Amugy sem vagyok egy divat ember. Egy kisebb nyaralásra ami mondjuk 4-5 nap, viszek 3 pólót meg 1 nadrágot (plusz ami rajtam van). Hosszabb nyaralásra (ami 2-2 és fél hét nyáron) 2 nadrágot meg 5 pólót szoktam vinni. És vagy 2-szer kimosok.
ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Viszek elegendő váltás ruhát, nem tervezek napi szinten. Egy hétnél hosszabb időtartamú utazásnál fele mennyiségű ruhát viszek és beiktatok egy mosást.
ápr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megtervezem,de csak annyira,h mit mivel tudok felvenni
ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!