Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akik már voltak Egyiptomban,...

Akik már voltak Egyiptomban, ti hogy oldottátok meg az internetet?

Figyelt kérdés
máj. 14. 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Vezetékes, otthonról.
máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

wifi a szallodaban.

vagy veszel magadnak egy travel eSIM-et

máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem, hogy Egyiptom annyira elmaradott lenne, hogy ne lenne minden szálláshelyen wifi. Ha elhagyod a szállást, akkor pedig legalább a nyaraláson bírd ki pár óráig net nélkül!
máj. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Fontos, hogy legyen netem nyilván ezért kérdeztem. Nem posztolgatás céljából….de ha nem tudsz segíteni akkor miért kell beleállni a másikba?
máj. 14. 10:59
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Roaming nem játszik?
máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Egyiptomban nem az internettel foglalkozunk hanem a piramisokkal és a szfinxel
máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyiptomban nem, de több más arab országban, például Jordániában és Ománban jártam az elmúlt években. A repülőtéren meg a szállodákban van internet mindenhol. Azokon kívül meg meg lehet oldani a létezést átmenetileg internet nélkül. Pedig mi bérelt autóval jártuk mindegyik országot, de előzetesen töltöttem le offline térképet és alkalmazásokat, amikkel át lehet hidalni a problémát.
máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Kétszer voltam már Egyiptomban, mindkétszer ugyanazt csináltuk: már a repülőtéren vettünk netes sim kártyát, beletettük a tabletünkbe és onnan párom megosztotta a netet a telóink számára. Olyan helyen, ahol nem volt wifi de szükségünk lett volna rá, jól jött, például ubert hívni a városban vagy bármi. A szállodában persze volt wifi, ott azt használtuk, vagy ha gyenge volt például a parton, akkor ugyanígy maradt a tablet.

Ezek a sim kártyák amúgy elég olcsók, pár dollárért lehet kapni akár 64 gigásat is és több szogáltató is van a reptéren, pl. vodafone és orange is.

máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a reptéren vettünk Sim kártyát. Mi inkább az országot fedeztük fel, nem is tudom, hogy a szállodáinkban volt-e wifi, nem azzal játszadoztam. Barátommal akivel mentem, megosztottam a telefonomról. Tök jól müködött a sim kártya kint.
máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
#6 nem magadból kellene kiindulni, van aki közlekedésre, tájékozódásra, jegyvásárlásra, satöbbire használja a netet, szerintem pont hogy pont ilyenkor kell a mobilnet, otthon alig használom.
máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!