Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Schönnbrunni állatkert vagy...

Borzas_amobabajusz kérdése:

Schönnbrunni állatkert vagy Haus des meers?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? Két gyerekkel mennénk. A Tenger házában télen voltunk, nekem nem jött be, mert szűk és rengeteg a lépcső, a schönnbrunni állatkertben viszont még nem jártunk.

Ti melyiket választanátok?



#Bécs #Schönbrunn #Tenger háza #Haus des meers
máj. 20. 19:15
 1/5 Kíváncsi Kalandozó ***** válasza:
100%

Szerintem mindkettő nagyon jó. Ha a Schönbrunni állatkertben még nem voltatok, most oda menjetek. A világ legrégebbi állatkertje, ami ma is üzemel. Nem is igazán lehet egy látogatás alkalmával végigjárni. Érdemes előre megnézni, hogy mikor melyik állatnál, kifutóban van látványetetés vagy más program.

A Tenger háza elsősorban azoknak érdekes, akik a tenger élővilága iránt érdeklődnek.

máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az nem jó hír, hogy nem lehet bejárni fél nap alatt, mert többet nem szántam volna rá. :)
máj. 21. 05:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi voltunk az állatkertben, jó volt.
máj. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az állatkert nagyobb élmény. Úgy csinálnám, hogy ha jó az idő, akkor állatkert, ha rossz, akkor Haus des Meeres.
máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat!
máj. 21. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!