Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kinek mi volt eddig a legdrágá...

Kinek mi volt eddig a legdrágább nyaralása?

Figyelt kérdés
máj. 20. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
USA körutazás 5.4 millió
máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

2020 Januárjában egy Kelet-Ázsiai országba repültem két hétre egy hátizsákkal, amely a covid miatt a tartózkodásom alatt törölt minden járatot, és lezárta magát, ezért végül 6 hónapig voltam ott.

Nyilván, ha nagyon akarok, 4-5-6 átszállással milliókért haza tudtam volna jutni, de egyetemista voltam, csóró, és leszartam, és életem egyik legjobb fél éve lett.

máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

2:

Olyan hátizsákról már hallottam, ami legárja magát, ha elfelejted a biztonsági kódot, de az durva egy hátizsák, ami járatokat is tud törölni.

máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3)

Teljesen igazad van, jót nevettem most (2 vagyok)

máj. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Vilák kőrüli ut 58 milioér tesvérem.
máj. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

2015-ben voltunk utazási irodával nászúton a Maldív-szigeteken, úgy emlékszem, hogy valamennyivel millió fölött fizettünk az irodának mindenestől, de ott nem sok költőpénz kellett, hisz AI volt, talán csak az extra vízi sportokért fizettünk pluszba.

De pl. 2019-ben Belize-be mentünk saját szervezéssel, ott az induló költség (szállás, repjegy) jóval kevesebb volt, viszont az ellátásra és programokra sokat költöttünk (pl. az egy órás kisrepülőzés a Nagy Kék Lyuk fölött már önmagában százezres tétel volt).

Ráadásul a valutaváltásból és inflációból eredő különbségek miatt is nehéz pontosan összehasonlítani, de ebből a kettőből gondolnám valamelyiket nyertesnek.

máj. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is USA körutazás. New Yorkba mentünk repülővel, ott autóbérlés és irány nyugat, Los Angelesig. Szó szerint a keleti parttól átautóztunk a nyugati partig. 16 nap, kb 4 millió ft. Életem legjobb nyaralása.
máj. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekem viszonylag olcsó volt az Azori-szigetek -Ponta Delgada- a Covid után,épp hogy megnyíltak a szállodák a repülés, elég olcsón tudtam foglalni meg repülni is. 1 hét. Magam foglaltam szállást és repülőjegyet és reptéri transzfert taxit is. A szállás 140.000 volt reggelivel a tenger parttól három percre a repülőjegy 120.000 volt. Nagy kábé még 80.000 elköltöttem kaja,még programokra pl. ;bálna nézés hajóval ,még a sziget körbe utazasa.stb
máj. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nekem egy dubai ut volt sok de nem is az ut es a szallas volt a draga hanem amiket csinaltunk ott.

Kvadoztunk, kocsiberles, sieltunk(fedett palya), strandoltunk,es mindennap etteremben ettunk

máj. 22. 07:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert nem számoltuk ki egyszer sem pontosan. De évről-évre drágább, így valószínűleg a tavalyi, Tirolban voltunk az Ötztalban, az alap költségeken felül voltak új magashegyi felszerelések meg ruhák is, amiket nem egyértelmű hogy oda kellene számolnunk, mert azóta is használjuk ezeket, de ott konkrétan kellettek.
máj. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!