Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi ido mire megcsinaljak...

Mennyi ido mire megcsinaljak magyarorszagon az utlevelet? Es mennyibe kerul az ara kb?

Figyelt kérdés
koszi
2009. jan. 12. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Eloszor idopontot kell kerned, es arra visszamenned. Valtozo, hogy mikorra hivnak vissza. De ha gyorsitottat kersz, es nincs nagyon elojegyzesuk, lehet hogy azonnal keszitenek fenykepet rolad, es par nap mulva ki is kuldik a cimedre. Ha nem gyorsitottat kersz akkor az idopontra visszamesz, es kb. 1 het mulva megvan.

Az okmanyirodaba kell menned csinaltatni. Az arat sajnos nem tudom, lehet hogy az okmanyiroda lapjan rajt van, nezd meg. 5 vagy 10 evre kerheted, fugg az ar, hogy mennyi idore kered, es hogy gyorsitottat, vagy simat kersz.

2009. jan. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Nem szükséges az időpont, bemész az okmányirodába, és ahhoz, az irodához mész, ahol az útlevelet csinálják.Kérsz sorszámot, majd behívnak, ki kell tölteni valami papírt, lefényképeznek és kész. Adnak egy csekket, amit be kell fizetni, és vissza kell vinni nekik. Aztán értesítenek, ha készen van, vagy be kell menni érte, vagy ajánlottan kiküldik! Kérhetsz gyorsítottat is, csak drágább, mint a sima. a sima is készen van 2-3 nap alatt!

5 évre: 7500 Ft

10 évre:14 000 Ft

2009. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
80%
Nekem most jött meg január 06.-án és csak 1 hetet kellet várnom.A gyerekeknek 5 évre 1500 ft-felnőtteknek 5 évre 6000ft.Nálunk így volt.
2009. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
2. válaszoló vagyok: Bocs, elnéztem, csak a nyártól változik majd az ára, akkor viszont már chippes útleveleket fognak csinálni.
2009. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem 3 nap volt gyorsítottan,úgy hogy érte mentem.A központi okmány irodában csináltattam
2009. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

2009 augusztus 24 :

Sürgősen útlevélre volt szükségem.HÉTFŐN elmentem az okmányirodába 13ó-kor.Elintéztünk mindent kb. fél óra alatt.

Az ügyintéző azzal kábitott,hogy kb.2 hét múlva postázzák,vagy sürgősségi üi.-sel 3munkanap (dupla költség ).

Gondoltam-Én nem adok+7500-at,Jó lesz a "normál" üi.!

CSÜTÖRTÖK reggel a postás Kétszer cssengetett:Ajánlott küldeményt hozott! Mivolt az ? Hát az Új útlevelem ! Igy került 7500 ft-ba 2 és fél nap alatt.Na most ugyan ezért akár 15000 ft elkérni nem lett volna arcátlanság?(Egyébként Borsod megyében)

A sürgősségi üi. nagy lehúzás.

2009. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!