Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülőn lehet internetezni?

Repülőn lehet internetezni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem
2010. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
66%

Lehet, ha majd felmész van egy jó poén, amit érdemes elsütni. Megnyitod ezt az oldalt

[link]

közben elkezdesz muszlim módra imádkozni.


Nagyon jó poén, a melletted levők majd' összeszarják magukat. :D

2010. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen pont ezért kérdezem, mert nekem is mutatták ezt a "poént" , de én úgy tudtam a repülőn nem lehet internetezni :)

Ezért kérdezem.... Innen jutott eszembe :)

2010. nov. 23. 17:50
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
lol ezt majd muszály lesz megcsinálnom :DD
2010. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, csak a mobiltelefon tiltott.
2010. nov. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz, mert nincsen térerő. A fent említett poént egyébként egy németországi repülőtéren játszotta el egy srác, nem a gépen. Ki is tiltották 5 évre Európa összes repülőteréről.
2010. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha roaming mobilneted van akkor talán lehet, én úgy tudom mmár nem muszáj kikapcsolni a telefont
2010. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Hogyne lehetne. Európában nincs, az USÁ-ban van, a Google jóvoltából most január másodikáig ingyen van az AirTran, a Delta és a Virgin America gépein. Egyre több légitársaság ajánl wifit, én pl. csütörtök este repültem az Alaska egyik gépén ahol volt, kiváló időtöltés.
2010. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyáron a WizzAirnél még kikapcsoltatták a mobilt. Lehet, hogy a nagyobb társaságoknál már nem kell, nem tudom.
2010. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez ilyen tökönbökött szabályozás. Felszálláskor kell kikapcsolni a mobilt és annak kikapcsolva kell maradnia (de legalábbis a mobil rádiónak). A wifi viszont kóser ha egyszer utazómagasságba értél.
2010. nov. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!