Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 4 napra Romániába megyek, mit...

4 napra Romániába megyek, mit érdemes magammal vinni, és mennyi pénzt?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mit vigyek, és még ennyi időre nem voltam távol az otthonomtól. Nem akarok túlságosan is sok cuccot vinni, de amire szükségem lenne meglegyen. Túl sok pénzt sem akarok vinni, de mennyit érdemes.
2011. jan. 7. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik részbe.
2011. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Naced ( nem tudom hogy kell leírni xD ) alatt 2 falu. És azt nem írtam, hogy éjszakai túrára is megyünk.
2011. jan. 7. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meleg ruhát mindenképp sokat, mert ott hidegebb van, mint nálunk, éjszaka főleg!
2011. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha meg azt sem tudod h hogy irjak le a falu nevet (de en szerintem varos) de meg azt sem lehet tudni h hegyelbe mensz e vagy alfoldre akkor hogy varod el h segitsunk?


amugy csak annyit mondok h a hegyekbe minusz 30 fokok vannak ejjel s naponta a max homerseklet minusz 10-15

2011. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az tudom, hogy hol van...de az osztályfőnökömnek nem jutott eszébe a falu neve.
2011. jan. 7. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Penzt ne sokat, ugyis ellopjak.
2013. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!