Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen ország felel meg az...

Milyen ország felel meg az alábbi környezeti feltételeknek?

Figyelt kérdés
nyáron nincs nagy meleg ,télen nincs nagy hideg,tehát kisebb hőingás.Van óceán vagy tengerpartja.Szép,erdős hely ,de nem fenyőfás, hanem lombhullató.csapadék mennyisége mindegy.Napsütés azért legyen,de nem muszály egész évben.Én ezekből írországra vagy skóciára gondoltam de lehet nincs igazam.Milyen oszágok felelnek meg ezeknek a feltételeknek?
2009. febr. 11. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Németország is eléggé megfelel ennek. Télen álltalában -5 fok körül van nyáron ritka a 30 fok. erdeje van rengeteg mindenféle, és van két tengere, a balti meg az északi.

ìrország is megfelel ennek, Skócia viszont nem egy ország Skócia Nagybrittania része.

Aztán ùj zéland is megfelel ennek, és még tuti pár másik ország.

2009. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
60%
Nagy Brittannia kb ilyen, Skóciánál kicsit jobban hasonlít erre Anglia.
2009. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Igaza van az előttem szólóknak, bár azért nem értem, hogy miért mindegy a csapadék mennyisége? Mi észak Németországban lakunk, ami éghajlatilag megfele annak amit írtál, a tenger is 80km, nade elég sok az eső. Angliában meg mééég sokkal több. Nagyon rossz ez a sok szürke nap hidd el. Az enyhe tél miatt a tél is egy nagy szürkeség, leginkább csak április-májustól max október-novemberig van napsütés, ezen kívül igencsak ritka.
2009. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Madeira szigete nem messze a spanyol partoktól,az Atlanti óceánban,mindíg tavasz van a golf áramlatnak köszönhetően.:-))
2009. febr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!