Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egy szállodában mit értenek...

Egy szállodában mit értenek azon, ha all inclusive ellátás van?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
reggeli, ebéd, vacsora, uszoda, szauna, stb
2011. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az all inclusive az ellátásra vonatkozik (ital, étel).Szállodánként változó lehet, de általában napi 3X-i étkezés, étkezések között esetleg snack-ek (szendvics, sütemény,fagylalt stb..), korlátlan víz és üdítő fogyasztás és sok helyen benne foglaltatik a helyi alkoholos italok fogyasztása is. Létzik ultra all inclusive is, abban benne van meghatártozott minibár bekészítés, általában szobaszervíz és egyéb extrák.
2011. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szállodánként nagyon különböző, érdemes pontosan utána kérdezni mit foglal magában a 3 étkezésen kívül, esetleg beszámolókat olvasgatni az adott helyről.
2011. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tade ***** válasza:
100%
Szia. Meg azzal kiegeszitenem, hogy nem mindegy, hogy Hard all inclusive (ami magaba foglalja a szeszes italok korlatlan fgyasztasat) vagy Soft all inclusive, ami csak az uditoitalok es viz automatak korlatlan fogyasztasat foglalja magaban. En eddig barhol jartam (Egyiptom, Zanzibar)a palackozott asvanyvizert fizetnem kellett..( es en inkabb fizettem, de az ottani kancsoba ontott vizbol, vagy automatakbol nem ittam volna, mivel nem tudhatod, hogy miota all ott a viz...Ezekre mindenkepp kerdezz ra.
2011. márc. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Adri baba ***** válasza:
62%
Napi 3X étkezés...
2011. márc. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
all inclusive: Teljes panzió (minden étkezés büférendszerben a főétteremben). Vacsorázni a tartózkodás ideje alatt 1x az a'la carte-éttermek egyikében is lehet (előzetes foglalással). Snack-ételek 12.00 és 17.00 óra, kávé, tea és sütemények 15.00 és 17.00 óra között. Helyi alkoholos és alkoholmentes italok fogyasztása 10.00 és 24.00 óra között ingyenesen.
2011. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 terményes válasza:
Köszi a válaszokat ! Nekem is segített.
2016. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!