Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik volt eddig a kedvenc...

Melyik volt eddig a kedvenc hoteled magyarországon? Miért tetszett?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 11:56
 1/6 anonim válasza:
Soproni Hotel Lövér. Személyzet, levegő, ellátás, minden tökéletes ott.
2011. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ooknub válasza:

Szépalma ménesbirtok a Bakonyban!!!!! Zirc felől közelíthető meg!

A legutolsó vendégnek is megadják a maximális tiszteletet, mintha te lennél maga az amerikai elnök! Igényes, tiszta, az ország legjobb konyhájával.

Csak ajánlani tudom!!!!

2011. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Arnold Hotel - Tata [ [link] ]

Mert Magyarországon összesen eddig még csak 1 hotelben és 1 apartmanban szálltunk meg, de amúgy is nagyon tetszett ez a hotel. :)

2011. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Four Seasons Hotel, Budapest Gresham palota. Remek volt az az egy hét, de az egymillió/éjszakát kicsit drágának találtam, de hát egyszer élünk.
2011. ápr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Four Seasons Hotel


legjobb :DD kaja pia medence kilátás áh imádom. :DD

2011. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
budapesten olcsó panzió a 16. ker.-ben az albert panzió, kaja nincs, de szépen berendezett szobái vannak és ahhoz képest elég olcsó, kb 10 percre van az örv vezértől a borotvás utcában a rendőrség mögött, én azt ajánlom, kiemelem a franciaágyas 12-es szobát
2011. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!