Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha fesztivalozni mentek, es...

Ha fesztivalozni mentek, es satrazni, hogyan kezelitek a dolgaitokat? Hova rakjatok? Milyen taskat visztek ha este elhagyjatok a satratokat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy osszepakolok mindent és beadom nappal a csomagmegorzobe, ha van ilyen es nem draga, vagy egy kistaskaban mindig magamnal tartom a legertekesebb dolgokat, es a satorban csak olyan dolgokat hagyok, amit amugy is mindenki, vagy ugy helyezem el, hogy ez legyen a latszat.
2011. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem viszek semmi olyat, amit féltenék, ha eltűnne, hiszen a sátrat nem őrzi senki. Ékszerek, elektromos kütyük, drága ruhák itthon maradnak. Nincs olyan fesztivál, ahonnan 100%-osan ki lehetne szűrni a zsebtolvajokat.

Eggyel nagyobb sátrat érdemes vinni, mint ahányan alusztok benne (tehát ha ketten vagytok, akkor háromszemélyeset), így a fennmaradó helyen elférnek a cuccok, ami úgyis kupis lesz (sátorban részegen rendet tartani... képtelenség). Hátizsákot vagy sporttáskát érdemes vinni, a bőrönd nagy helyet foglal és kényelmetlen is, ha kaptok egy esőt.

Ha este mentek valamerre, akkor hátizsákot vagy tarisznyát érdemes vinni, amit át lehet vetni a válladon, és nem akadályoz az ugrálásban, bulizásban. Sokan visznek övtáskát is, állítólag jó, de én nem szeretem.

2011. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Nálam mindig nálam van egy övtáska, abba pont belefér a telefon, pénz, iratok (meg ami amúgy szükségesebb). Más értéket meg egyszerűen ne vigyél fesztiválozni, mert semmi értelme. Szerintem nem ott kell a legmárkásabb cuccaidban parádézni, ha lány vagy, az ékszer is viszonylag felesleges.

Többször volt nálunk, hogy a szomszéd sátrakat kipakolták (márkás pólókat, nadrágokat is vittek!). A mienkbe is beletúrtak, de semmi használhatót nem találtak (bár akkor sem volt jó érzés, hogy valaki a cuccaidban turkált).

2011. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak övtáskát viszek, abban elfér a pénz és a telefon. Bakancsban megyek viszek egy másik papucsot. Bugyikat, zoknikat, váltás atlétákat, két rövid nadrágot, egy hosszút és két pulóvert, fogkefe, fogkrém, tusfürdő, két törölköző oszt' csókolom. A többi a kaja. Háztartási keksz, puha dobozos ilyen májpástétomok vagy mik, meg ilyenek. Más nem is kell. Ja, egy szatyor a szennyesnek.
2011. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi szepen, sokat segitettek. enis valahogy igy gondoltam :) most megyunk hetvegen balatonhoz... igy nappal is ha vizben leszunk, vigyaznom kell nehogy tortenjen valami, de sokan megyunk igy nem lesz gond, csak este fogok "felni" picit...
2011. júl. 4. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Legelso vagyok. Nem az, hogy penzben mennyire ertekes valami, mert nekem az is ertekes, hogy sikerult nekem fesztivalozashoz és nekem megfelelo ruhadarabot/cipot/ jopofa torolkozot talalni, ezek ritka sikerek, és potolhatatlanok, de ha nem rí ki a kornyezetebol, tehat mindenkinek van ott olyasmi, akkor otthagyom, de azert izgulok. Ezert jobb, ha van csomagmegorzo.
2011. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mi eleve úgy szoktunk menni, hogy nagyon sokan együtt, valaki mindig bevállalja, hogy az elsők között érkezik és lefoglal egy jó nagy területet, ahova felállítjuk a sátrakat, úgy, hogy egy nagy körben és a "tisztás" felé néz mindenki bejárata. Elég ritka, hogy hosszú ideig közülünk senki sincs a környéken, nem véletlenül, de azért mondjuk 25 emberből valakinek mindig kell valami. Így még senkinek nem tűnt el semmije, csak az egyik csajnak, de annak is azért, mert úgy be volt rúgva, hogy véletlen más sátrába ment be leöltözni, aztán mindent otthagyott, és utána nem emlékezett merre történt.
2011. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!