Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Jelentkeztünk egy páran egy...

Zsuzsa41 kérdése:

Jelentkeztünk egy páran egy Hollandiai Üvegházi munkára, esetleg tud-e valaki valamit erröl? Tegnap lett feladva a hirdetés az aprohirdetésingyen.hun. és más hirdetö oldalokaon is .

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 13:32
 1/3 anonim válasza:
Nagyon nagy robot munka, innét volt kinnt egy lány, de semmi pénzért nem csinálná mégegyszer! Elszedik irataid, zsúfoltan laktanak egy házban, ha nincs meg a norma, alig fizetnek, sőt hazatransportálnak!
2011. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én voltam kint Hollandiában, üvegházban. Nem szedték el az irataimat, akivel kimentem, azzal laktam egy szobában, de egy 4 szobás, nagy nappalis házban 6-an laktunk, abból 2 pár. És elég jól kerestem... Viszont a legtöbb helyen utálják a magyarokat, és amúgy minden náció, kivéve minket, a saját embereit próbálja benyomni. Nálunk csak a nyírás megy. Ha a 41 a korod, akkor egy normális, nem kamu üvegházban nem fognak szóba állni veled, mert olyan vegyszerekkel dolgoznak, amik a Te korodban eü problémákat okozhatnak, állandósuló orrvérzés stb. Bocsi. De sok sikert kívánok!
2011. nov. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból megnéztem a hirdetést. Ha az, ahol 600 Ft-ot be kell fizetni, akkor kamandusz. Se a munkaközvetítésért, sem semmilyen jogcímen pl. Sofi-szám intézése, NEM kérhet pénzt. Csak 500 ember dőljön be, számold ki.
2011. nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!