Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol találhatok IGAZÁN csöndes...

Hol találhatok IGAZÁN csöndes pihenőhelyet?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan helyen kikapcsolódni, ahová nem hallatszik el autóút, repülő, nincs zúgó-dübörgő klímaberendezés, sivító szellőztető rendszer, sustorgó vízgépészet, idióta, mindenre pofázó kutya stb. Hanem a szobában 0dB (SPL) csend van, a környezetben pedig a természetre jellemző (szélcsendben) 20dB (SPL) legfeljebb.
2012. jan. 4. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
hú nem is tudom,múltkor voltam valahol,ahol síri csend volt.. de nem tudom felidézni hol lehetett.
2012. jan. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

de amúgy pl egy erdő közepén. vadászház.

nem tudom kiköltözni akarnál egy ilyan helyre vagy csak pár napra pihenni.

2012. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyelőre csak pihenni évi 1..2 hetet, de ha lesz pénzem rendesen, vennék is ilyen helyet állandó "rezidenciának".
2012. jan. 5. 00:03
 4/6 A kérdező kommentje:

Konkrét hely érdekelne (vagy katalógus, vagy honlap, vagy akármi, ahol ennek utána lehet nézni), mert általánosságban egy erdei vadászház is lehet zajos, ha mondjuk hegyen van, és a völgyben megy egy autóút, vagy van egy falu tele kutyával.

Vagy csak mondjuk épp abban a hétben, amikor oda megyek, ritkítják az erdőt láncfűrésszel, meg tuskóforgató exkavátorral. :)

2012. jan. 5. 00:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt kerested - tessék. Jössz egy sörrel. :o))

[link]

2012. jan. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hű. Lehet, hogy tényleg ezt kerestem. Amint tehetem, megyek, és ha tényleg olyan, amilyet szeretnék, vendégem vagy egy jóféle sörre. Priviben is jelzem majd. Köszi!
2012. jan. 5. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!