Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kézipoggyászom mérete ha...

Kézipoggyászom mérete ha nagyobb a megengedettnél, akkor össze lehet-e nyomni, ahhoz, hogy átmenjen ellenőrzéskor?

Figyelt kérdés

Arra értem, hogy pl. az én táskám (görgővel együtt) kb. 2-3 cm magasabb a kellettnél...de ha nem pakolom meg annyira, akkor nem lesz annyira magas sem.. így meg lehetne oldani? De ez 100%sra kellene...

Amúgy meg mi a helyzet ha nem fogadják el a táskát? Ilyen esteben lehet ott vásárolni? Vagy mi történik?


2012. jan. 16. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Milyen járat? rendes légitársaságnál mindegy a 2-3 centi, fapadosnál pedig összenyomhatod.

Nem lehet ott venni,ha túl nagy akkor szépen feladod. fapadosnál pénzért

2012. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Aha..értem akkor.. Wizzair.. Végülis, nem nyomnám össze , hanem kevesebb cuccal, nem töltené ki az egész magasságot, és akkor ejsze átmenne...Úgy-e? :-S

De köszi a választ

2012. jan. 16. 12:13
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Wizzair-rel mész?

Mi tavaly voltunk Rómában velük, itthon semmi gond nem volt, nem nézték a táska méretét, de hazafelé keményen ellenőrizték, egy vas csövekből álló kereten kellett átférni a táskának, miénk is gurulós, kb. 2 centin múlott, hogy nem ment át a kereten, nem tudtuk sehogy sem összenyomni, pedig nem volt megtömve, csak a merevítés miatt nem ment át... egyébként átengedik, ha valahogy áttuszkolod azon a kereten. 40urót kellett csomagonként fizetnünk, hogy a raktérbe kerüljenek.

Az a legszebb az egészben, hogy ezekkel a táskákkal már szüleim is voltak Rómában, őket akkor nem ellenőrizték.


[link]

ilyenünk van.

2012. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
van ott egy fém "doboz",egy oldala nyitott. abba kell berakni a poggyászt, ha a kiscsajnak gyanus, hogy esetleg nagy. ha bele tudod rakni akkor mehet. Nekem is volt, hogy mosolyogva belenyomtam,aztán hatan szedtük ki, de felengedték,mert belement
2012. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Huu így ránézésre az enyém is hasonlít ehhez.. :) mondjuk a tiéd méretei nem megfelelőek a megadottaknak..aha, én is ettől félek pont, mert az én táskámmal is utaztak már, és nem volt gond, csak pont ettől tartok, hogy nehogy pont most én szívjam meg :)
2012. jan. 16. 12:16
 6/15 A kérdező kommentje:
Aha, akkor szerencse is kell hozzá, ahogy elnézem :)
2012. jan. 16. 12:17
 7/15 A kérdező kommentje:
Legfennebb letöröm a görgőket..:))
2012. jan. 16. 12:19
 8/15 anonim ***** válasza:

de azt tudod, hogy nem rakhatsz bele folyadékot meg éles dolgot, tehát se tusfürdő, se sampon, borotva stb.


én egyébként ha még egyszer mennék wizzair-rel, akkor tuti 1 feladott poggyásszal utaznék, az azt hiszem 10.000 ft oda-vissza, és akkor abba azt tennék, amit akarnék és nem izgulnék a csomag mérete miatt.

nagyon kellemetlen volt hazafelé 80 eurót leperkálni, ráadásul amiket Rómában vettünk (tisztálkodási szereket) mindent a szálláson hagytunk, mert hogy nem lehet felvinni a repülőre, így meg, hogy feladtuk a csomagot, simán hazahozhattunk volna mindent....

2012. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
na igen, mi is próbáltuk letörni a görgőket, nem ment, mert a bőrönd hátulján lévő sín, amiből kihúzod a fogóját, az hozzá van csavarozva a kerekekhez....
2012. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
S akinek nincs pénze perkálni?Ebben az esetben mi lesz..Csak van valami má smegoldás is :)
2012. jan. 16. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!