Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik utazási irodát tudnátok...

Melyik utazási irodát tudnátok ajánlani, amelyik olcsó és megbízható is? (Budapesten)

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ kinek mi az olcsó..

Én a legolcsóbbnak az egyéni utazást javaslom.


Mi például Thaiföldre jóval kevesebbel megúsztuk mint amit a legolcsóbb utazási iroda is kínált.


Ezek az irodák elég sok pénzt magukhoz csapnak különféle megnevezésekkel..


Miért nem egyénileg próbálkoztok??


pL:Ha Thaiföldre akarnátok menni 2 hétre,akkor csak vegyétek meg a jegyet Thaiföldre,és amint leszálltok a gépről kábé 10-20 perc múlva olyan szállást kaptok,hogy megszólal..(mi 1 éjszakára 2 főre kaptunk átszámítva 6 fontért szobát ami nagyon tiszta és szép volt..De még a szállodák sem drágák.A kaját is meglehet oldani egyénileg.

De itt kalkulálhatsz ha nem akarsz egyénileg elindulni..(mint mondtam az egyéni út mindig fele annyira olcsó lesz mint bármelyik olcsó hirdetés.)

[link]

2012. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
bocsi elírtam.6 fontért nem 1 éjszakára kaptuk hanem 1 hétre--(4 éjszaka)
2012. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, még meggondoljuk. Eddig mindig egyénileg utaztunk, csak most elgondolkoztunk az utazási irodán.. Amúgy Krétára készülünk.
2012. jan. 25. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Magad szervezd! Az mindig olcsóbb, mint az utazási iroda, mert nincs sok apró idióta költség.
2012. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezt az oldalt ajánlom mindenki figyelmébe: [link]
2016. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!