Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol voltatok/hova mennétek...

Hol voltatok/hova mennétek legszívesebben idén nyaralni? : )

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 22:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
Egyesült Királyságba
2012. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Tavaly Korculán voltam, fantasztikus sziget :)

Bármikor visszamennék oda.


De az álmom Kenya :) de sajna ezt nem engedhetem meg magamnak :/


Kedves kérdező, te hová mennél ? :)

2012. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Korcula nagyon szép lehetett!


Én is legszívesebben Kenyába/Tanzániába utaznék egy kis zanzibári pihenéssel megfejelve. :) Elmennék szafarizni, és megnézném a gyönyörű Diani Beach-et vagy Zanzibárt!


De mennék még trópusi helyekre is: Maldív szk., Thaiföld stb..


De ezek most csak álmok még. :/

2012. jan. 28. 23:47
 4/17 anonim ***** válasza:
:) Az mind gyönyörű lehet... Jajj meg kellene nyerni az ötöslottót, és azt hiszem mehetnénk Kenyába :DD
2012. jan. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mivel én Angliában (Oxford) élek,így tavaly Velencében voltunk nyaralni,és hazamentünk Budapestre nyaralni.


A párom idén is haza akar menni,de én most kihagynám,és mennék újra egy olasz városba ..Vagy szívesen mennék Afrikába..


Csak az a baj,hogy nem tudom,hogy tálaljam fel neki,mert honvágya van,és mindenáron haza akar menni.(szerinte évente egyszer nem árt a lakásunkban is lenni 1-2 hetet)

2012. jan. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Salt Lake City .... :))
2012. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Nálunk Spanyolország a szívünk csücske. Most ha már picúrunk betölti a fél éves kort akkor oda tervezzük a nyaralást. Rengetegszer voltunk már ott és éltünk is kint egy ideig. Vissza is tervezzük az életünkket, de szülni itt szerettem volna. Könyebb hogy szüleim tudtak sok helyzetben segíteni ha én hirtelen bepánikoltam valami miatt:) Egyedül nehezebb lett volna megszoknom a dolgot.


De voltunk már Kubában, Olaszországban, Franciaországban....a szokásos nyaralóhelyeken. Nekem őszintén szólva az igazi nyaralás a forró tengerpartot jelenti.Franciaországba is csak a Disneyland miatt lehetett elrángatni. De egy ,,menjünk a Balcsira!" nyaralásra képtelenség lenne. Spanyolországban a déli részeket jártuk már be. Volt hogy ,,telelni" mentünk oda mert még ígyis 30 fok volt ott.

Hát nem vagyok egy síelős fajta sem az biztos...:D

2012. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
California nagyon szép hely, még nem voltam de remélem hogy eljutok egyszer oda :)
2012. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Keszthely! :-)

És persze környéke.

Imádjuk családunkkal! Az elmúlt két évben ott voltunk nyaralni. Gyenesdiási családi strandra jártunk le. De a környéken sok néznivaló van, nem csak pancsolással töltöttük az időt. Kisgyerekeseknek szívből ajánljuk!

2012. febr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 nagyr1234 válasza:
6%
Én annak a híve vagyok, hogy az aki még saját hazájából nem látott mindent NE utazzon külföldre. Biztos vagyok benne, hogy sokan vagyunk ezzel így! www.utazzitthon.hu
2012. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!