Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért szidják sokan az alsópáh...

Miért szidják sokan az alsópáhoki Kolping hotelt?

Figyelt kérdés

Most olvasgatok nagy ráértemben /alszik a gyerek/... Miért van , hogy sokan nincsenek megelégedve a fent említett hotellel?Mi most voltunk harmadszorra és megint meg voltunk elégedve!4,10,14 hónapos korába vittük a kislányunkat és természetesen a honlapjukon tájékozódtunk,hogy milyen szobát is kérjünk.Nos,még virtuális barangolás is lehetséges,hogy a családok a legideálisabb szobát,apartmant választhassák.Így volt a szobában MINDEN!!! Mikró,hűtő,cumisüvegmelegítő,mosogató,kiskád,bili,fellépő,kiságy,pelenkázó,peluskuka,evőeszközök,tányérok/gyereknek is/ .Reggeli-vacsinál külön nestlés bébiétel és joghurtok-bébidesszertek,ha még nem eszik szilárdat a gyerek,meg több féle tejpép /nestlés/,ha már eszik a pici szilárdat legalább 3-4 féle kajcsi volt külön nekik főzve ,rendesen svédasztalra kirakva!!! A felnőtteknek a kaja kifogástalan,valóban ha külön még kértél inni azt fizetni kellett,de csak a vacsinál,mert reggelihez volt többféle rostos kirakva amiből degeszre ihattad magad.Szóval NEM ÉRTEM A SOK ROSSZ VÉLEMÉNYT!!! Az egész szállodában az épületek folyosókkal vannak összekötve,hogy babakocsival lehessen közlekedni,még adnak is babakocsit ,hogy ne keljen itthonról cuccolni!Szoptatós szoba van,pelenkázós szoba,gyerek mosdó a piciknek kialakított "bölcsibe" olyan játékok,hogy sokaknak otthon nincs annyi fisher price játékuk!!!/hinta,pihiszék,játszószőnyeg,sütifaló bödön.../Az ovról nem is beszélve!

Kicsit hosszúra sikeredtem,mert felháborít,hogy valaki nem jól tájékozodva foglal szobát,ill. nem olvassa el a honlapjukat,ahol minden ,de minden részletesen le van írva,sőt még lehet velük emilezgetni is vagy telózni,ha kétsége van a kedves szülőnek,vagy kérdése... Tudom,mert én is hitetlenkedtem először,hogy biztos ne vigyünk e ezt vagy azt és hivogattam őket... Szóval szerintem szupi hely,csak sokan azt hiszik ha ennyit befizetnek a gyerek majd milyen jól ellesz.Hát elárulom a gyerekkel ott is kell foglalkozni...Csak nem mindegy a környezet , meg a személyzet!!!Ajánlom menjenek el bárhová máshová és visszasírják a Kolpingot!!! ;)


2012. febr. 9. 14:13
 1/7 anonim válasza:
Én még csak jó véleményt olvastam róla pont ezeket amiket írtál...már vagy 1 éve gyűjtögetek rá (mert nem egy olcsó dolog...). Te hol olvastad a rossz véleményeket és mi volt az?
2012. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Mi 1x voltunk aztán többet sajnos nem tudtunk menni, mert anyagilag megszakadtunk :( de nekem is nagyon tetszett.


Mi a problémája azoknak akiknek nem tetszik? Nekem 1 bajom van velük, hogy nagyon drága :)

2012. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most olvastam itt ,hogy többen is panaszkodnak hogy kicsi a szoba,meg a gyereknek hajnalban 1-2 emelettel fentebb tudott ételt melegíteni,meg nem lehet babakocsival közlekedni,meg lépcsőn kellett vinni a babakocsit... Komolyan mondom...pff... Vannak kis szobák,mi is először olyanban voltunk,mert akkor még velünk aludt egy szobában itthon is agyerek.Másodszorra már olyan 2 szobás apartmant kértünk,amiben minden volt,mert már nem szopizott,meg nem velünk aludt.Érdemes egyébként nézni a honlapjukat,mert sokat akcióznak.Mot is 25% akció van még ebben a hónapban.;)
2012. febr. 9. 14:21
 4/7 anonim válasza:
:) első vagyok köszi :) nekünk mostmár 3 gyerkőc van szóval egyre többe kerül az ilyesmi is:) De a kérdésedre válaszolva, tudod mindig vannak akiknek SEMMI SEM jó eléggé :)
2012. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként még annyi,hogy tényleg drága,de ha összeadod,hogy a Balaton parton mennyibe állsz meg mire a gyereket befizeted mindenhová... Itt meg minden benne van az árba amit a gyerek használ.A szülők meg még jó hogy pluszba fizetik a kávét,piát stb.,de azt nem említik a károgók,hogy reggeli után vihetsz tízórait a gyereknek,nem szól rád senki meg uzsit is/gyümi,bébidesszert stb./
2012. febr. 9. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem voltam ott, gondolom már nem is fogok, mert nagyobb a lányom.

Mindig is voltak, vannak és lesznek olyan emberek, akiknek semmi nem elég jó, belekötnek mindenbe, még a tökéletesbe is. Mi sokszor járunk szállodákba, külföldre is, és én is szoktam olvasni a véleményeket. Hát néha olyanokba belekötnek, hogy csak nézek. Pl nem szimpatikus személyzet, mert nem tudtak neki pénzt felváltani este 11 után, meg hasonlók. Szerintem ha nincs is semmi kifogás, akkor keresnek maguknak, csak hogy ne kelljen pozitívumot írni.

Ez meg hogy a vacsinál fizetni kell az italért az mindenhol így van, kivéve az all incusive-nál nem. Ha nem így lenne páran biztos részegre innák magukat ingyen.

2012. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a soproni Lővér után minden csak jó lehet
2012. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!