Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik légitársaság üzemeltet...

Melyik légitársaság üzemeltet még Tu-134 vagy Tu-154 tipusú gépeket?

Figyelt kérdés
Imádok repülni, és ilyen tipusokkal még nem repültem. De szeretnék. Tudtok javasolni valamit? Gondolom a volt Szovjetúnió területén kell keresgélni...
2012. márc. 1. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Aeroflott.
2012. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Orosz utódállamok is.

Tu-154-et talán még Észak-Korea is.

2012. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
134-es sajna már nem sokáig lesz, mert 2015-ig repülhet és már nagyon kezdik kivonni
2012. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az Aeroflot már sajnos nem. 2009-ben repültek utoljára.
2012. márc. 2. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:

134-esen szerintem már esélytelen,mivel azokat most váltják fel a Suhjos Superjet-ek. 154-el már repültem (még amikor használta a MALÉV) ,de szerintem a korszerű gépeken élvezhetőbb a repülés. De 154-eseket ezek még használnak:

Air Koryo

Alrosa Mirny Air Enterprise

Aria Air

Moscow Airlines

Aviaenergo

Belavia

Eram Air

Gazpromavia

orenair

KMV

Kogalymavia

Kyrgyzstan Airlines

South East Airlines

Taban Air

Tajik Air

Tatarstan Airlines

UTair Aviation

Vladivostok Air

Yakutia Airlines

2012. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még repültem Tu-154 Malév géppel Görögországba, brutálisan élveztem. Hangooos, üvölt, sikít, morog, dübörög mint állat és ezen felül bitang erős. Jobban élveztem mint a kirándulást és nagyon sajnálom hogy nem volt több alkalmam például IL-62 géphez sem pedig az lenne igazán király!
2021. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!