Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Horvát szállás, közel a...

Horvát szállás, közel a magyar határhoz, magyar tulajdonostól?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 14:10
 1/4 anonim válasza:
32%
Miért nem a magyar oldalon, határ mellett? Szerintem olcsóbb. ( Murakeresztúr, Letenye, esetleg Molnári)
2012. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A határnál akarsz nyaralni??
2012. márc. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Értsd jól:)
2013. ápr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Azt tudom, hova ne: Bibinjében (Zadar mellett) van egy magyar nő, és van egy látszólag szép apartmanháza. Na mi itt elég nagyot csalódtunk.

- Nem volt tisztaság. Mind a wc, mind az edények koszosak voltak. A fehér függöny alja fekete volt a kosztól.

- Rettentő messze volt a jól felszerelttől. Két-két dolog volt mindenből (evőeszközök, tányérok), így nem tudtam pl tálalni se, a fazekat kellett az asztalra raknom. Ja és az a két dolog se volt egyforma. Olyan "extrák", mint bor- vagy sörnyitó, konzervnyitó, azok nem voltak.

- Ha már konyha, a fazék olyan minőségű volt, hogy folyamatos kevergetés MELLETT leégett benne az étel.

- Nem volt bent asztal, csak a teraszon. A hűvös, esős reggelen is kint kellett étkezni. A víz persze bevert.

- A zuhanyfülke ajtaja akkora volt, hogy nem fértünk be rajta, pedig nem vagyunk vastagok. Úgy kellett bepréselődni, nekidőlve a szélének. Gusztustalan volt. Az alján pedig kivert a víz, minden alkalommal úszott a fürdőszoba.

- A tükör olyan magasan volt, hogy a 165 centis magasságommal a homlokom láttam csak benne.

- A takaró egy nagy közös pléd volt.

- Nincs mikro

- Nincs kávéfőző

- Nincs sütő

- A mi aparmanunkban pont nem volt légkondi, csak minden másodikban. Kaptunk egy ventilátort.

- Se egy mosogatószer, se egy tekercs vécépapír nem volt bekészítve.

- Az ígérete ellenére, hogy a teraszról lesz net, nem volt. Kerestük volna más szállást, de nem net híján nem tudtunk.

- Az aprókavicsos strand sziklás volt, és élvezhetetlen. Alig voltak páran a 2 kilométeres strandon, és mindenki csak egyszer. Míg kipróbálta.

- Szórólapot, ajánlatokat, hova érdemes kirándulni, nem kaptunk, mikor kértünk, hozott egy szórólapot, ami egy fizetős hajóútról szólt, ahol ő az egyik idegenvezető, és valószínűsítem anyagi haszna is van belőle, mert csak őt szabadott (volna) keresni.

- Kértük, hogy - net híján - valamit nézzen meg nekünk a neten, nem tette.


Sajnos csak utólag kerestem rá netes véleményekre, és elég lesújtókat írtak mások is. Szóval oda NE!


A horvát apartmanokban eddig mindig törődtek velünk, adtak gyümölcsöt, bekészítették a fát a grillezéshez, egy halom szórólappal vártak, stb stb, itt semmi.


Ja és utószezonban volt 50 Euro. Omisban találtunk homokos strand mellettit 25-ért. Már bánjuk, hogy a magunk helyzetét akartuk megkönnyíteni a magyar tulajdonossal.

2013. szept. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!