Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volt valaki már Máltán?

Volt valaki már Máltán?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok, mi az amit meg lehet nézni?
2012. máj. 1. 10:04
 1/4 anonim válasza:
Én voltam már, de még fiatal voltam. Úgy emlékszem a tengerpart egyes részei gyönyörűek, és hogy érdemes sokat sétálni a régi részeken. (lehet hogy hülyeség amit írok, bocsi)
2012. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem baj, azért köszi, hogy írtál.
2012. máj. 8. 16:19
 3/4 anonim válasza:
Én voltam kétszer is.Elég megoszló ország,mert van nagyon lepukkant városrész is,meg van ahol szépek a tengerpartok.A legtöbbször viszont rossz helyekre építik a szállodákat és ezért nem túl hosszú életűek.
2012. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amit ajánlani tudok,az a fővárosban,Valettában a Nagymesterek Palotája.Ne legyenek a szállással nagy elvárásaid és akkor menj,ha szeretsz sétálni és tengerparton lenni,mert ha ezek nincsenek meg,akkor inkább máshova menj.Amúgy nem rossz hely ám,csak ne várj sokat és ne nagy igényekkel indíts,mint én anno Rómánál.Csalódtam is nem keveset.
2012. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!